Lista ocen Ford Mondeo IV (31)

~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Bardzo pojemny i wygodny samochód za rozsądne pieniądze. Średni poziom awaryjności (poza elementami wynikającymi z przebiegu to są problemy z czujnikami). Tanie i dostępne części (uwaga za wyjątkiem elementow od Volvo). Słabe wykończenie wnętrza, lakier się łuszczy siedzenia powycierane. Nie jest to marka premium ale duże szybkie auto za nieduże pieniążki. Auto warte polecenia dla osób szukających szybkiej i pojemniej limuzyny.
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto właśnie sprzedałem z powodu typowej usterki dla zainstalowanego w nim silnika Volvo Modular Engine, ale o tym później. Samochód generalnie miło wspominam i chętnie kupiłbym go jeszcze raz, szczególnie jako auto do tuningu, bo ma spory potencjał. Auto przestronne, bezpieczne, komfortowe ze sztywnym nadwoziem i dość żwawe - prawie jak BMW. Prawie.
~Arturo
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ogólnie jestem zadowolony z auta, chodź nie ukrywam, że po przesiadce z mercedesa brakuje mi trochę lepszego wygłuszenia, szczególnie zawieszenia i tylnej części nadwozia. Silnik jest bardzo dobry i zaskakująco ekonomiczny na trasie, ale mógłby łagodniej rozwijać moc. Poza tym same plusy - wykończenie na wysokim poziomie, mnóstwo miejsca, duży bagażnik i wygodne fotele.
~grafmarr
Kombi 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Samochód po 3 latach użytkowania nadal się podoba i daje dużą przyjemność z jazdy. Jestem bardzo zadowolony.
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Fajny wygląd zewnętrzny, miły środek (dużo chromu co lubię), ciekawa deska rozdzielcza. Ładne autko. 220 konny silnik daje w razie potrzeby naprawdę niezłe przyspieszenie na każdym biegu. W mieście nie trzeba \"wajchlować\" zbyt często biegami. Duży minus za \"SKRZYPIENIA\"!!!
~Rafał
Kombi 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Jak na kombi i samochód rodzinny to autko fajnie się prezentuje i potrafi zaskoczyć niejednego kierowcę na światłach ;) ...polecam dla tatuśków z sportowym zacięciem :D
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Mondeo 220KM w benzynie to auto, które jest idealne dla rodziny w małym mieście.Nie mam w nim gazu ale dzieki temu ze mało jezdzę auto nie jest az trak kosztowne jakby mogło sie wydawać. Teraz w zimie 2013r. pali mi 13 litrów na miescie.Trasa to przy spokojnej jezdzie 7,5 litra. Niezle prawda jak na 220 kucy.Auto radzi sobie na drodze z kazdym dieslem nawet tym bardzo mocnym 170 km. Passaty zostają w tyle. Dużo przyjemności w jezdzie z tym...
~jodys
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Szybki ,wygodny ,bezpieczny bardzo dobrze wyposażony i jeszcze nic się nie popsuło. Pali dużo ale można jezdzić oszczędnie albo założyć LPG.