Lista ocen Ford Mondeo IV (151)

~DANIELLO
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Kultura pracy oraz elastyczność ciągnie od najniższych obrotów wyprzedzanie bajka przy niedużym spalaniu;) (Silnik)
~artur
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
miałem dylemat przy kupnie auta-mondeo czy insignia, mondeo urzekł mnie wielkością przestrzeni wewnątrz i kulturą pracy silnika, jest dobrze wykończony i świetnie wyposażony, w środku panuje cisza, a zawieszenie nie pozostawia więcej do życzenia, dynamika na poziomie konkurencji, za to spalanie zaskakująco niskie-ale jeżdżę ekonomicznie, bez wariacji, auto godne polecenia
~bart
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
zaskakująco cichy jak na diesla, wystarczajaca moc dla tej masy, troche wnerwiająca turbo dziura na niskich biegach ( niskich obrotach) (Silnik)
~piotr pieniawski
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
bardzo elastyczny 320Nm... do tego samochodu to w zupełności wystarcza, silnik bardzo dobry, common rail. wysoka kultura pracy ja nie słyszę że to diesel za to czuję elstyczność i przyśpieszenie już po lekkim nadepnięciu pedału, ostatnio jechałem nówką salonową megane benzyną żeby jechać po autostradzie ponad 130km/h musiałem mieć wciśnięty pedał gazu do końca..... a spalanie pokazywało ponad 10l.....!!!! (Silnik)
~Guru
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jak na tą klasę i pojemność naprawdę bardzo dobra konstrukcja. Silnik w miarę mocny, oszczędny. Po rozgrzaniu w zasadzie nie słychać go w kabinie. (Silnik)
~djozii
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Silnik super pracuje odpala bez problemu nawet w minus -17 stopni super.Nie można nażekac (Silnik)
~bodzio
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Przez dłuższy czas twierdziłem, że żadnych samochodów na \"F\" nie kupię. Życie jest jednak przewrotne i nie dość, że kupiłem, to jeszcze po 2 latach i ponad 40 tyś. przebiegu jestem bardzo zadowolony. Duże, rodzinne, komfortowe auto i do tego nie za drogie w utrzymaniu.
~niedziowiedz
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Samochód mega pakowny i "mocny". Dwukrotnie wybrałem się na kemping i do auta wsadziłem pół mieszkania - mimo tego nie odczuwa się braku mocy. Całkiem nowoczesny wygląd, nie stracił na czasie. Kupiłbym ponownie :)
~kedar
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Świetne auto dla rodziny jak również dla singla. Przyśpieszenie wystarczające ok. 10s do 100. Świetne ogrzewanie, klimatyzacja działająca właściwie oraz skutecznie.
1,7
~Mariusz
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nigdy w żaden samochód nie włożyłem tyle pieniędzy co w to Mondeo, tam wiecznie coś się psuje i wyskakuje czerwony klucz na zegarach i usterka silnika, jedyne plusy tego samochodu to przestronność prowadzenie na drodze i cena zakupu względem konkurencji chociaż ja zapłaciłem za niego dość sporo bo był serwisowany regularnie w sumie u mnie też jest bo wiecznie coś