Oceny Ford Mondeo V Liftback Facelifting

Oceny Ford Mondeo V Liftback Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Mondeo V Liftback Facelifting

~Piterek
Ford Mondeo V
Bardzo kiepskie wykonanie materiałów w środku, wszystko jest bardzo słabej jakości , pomimo deski rozdzielczej. Podsufitka w kontakcie z naciskiem palców , sprawia wrazenie jak bybyła wykonana z folii.... Fotele, miekkie jak tapczan w domu , powyzej 200km jazda jest bardzo meczaca , wg nie trzymają w zakrętach ... bo są tak bardzo miekkie.
~Grzegorz
Liftback Facelifting 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Ford Mondeo V
3 lata Skodą superb i nic się nie popsuło. A w tym złomie wszystkie wtryski poleciały bo się pompa paliwa rozleciała. Osiągi średnie. 150 000 zł ! Szkoda na to kasy! Superb niewiele droższa a o niebo lepsza!
~Franek
Ford Mondeo V
Jezdze Chyba sporo- 8tys w 3 miesiace, glownie miedzymiastowo wojewodzkimi drogami. Samochod bardzo przyjemny w odbiorze. W srodku cisza, spokoj- az nie chce sie wysiadac. Kupilem z sentymentu do marki ale tez dla hydrokinetycznej przekladni- mam nadzieje zostawic go na dluzej A z jakiegos powodu ford zrezygnowal z dwusprzeglowych. Reszta opini w podkategoriach.
~Bartosz ze wsi
Ford Mondeo V
Miałem sporo aut ale porownując do najlepszego jaki miałem czyli bmw e90 to mondeo o 14lat młodsze wypada średnio. Plastiki dosyć słabe a auto po liftingu.
Ford Mondeo V Liftback Facelifting