Ocena kierowcy - Ford Mondeo V Liftback Facelifting

Bartosz ze wsi, 4 lata temu
Silnik 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Ford Mondeo V Liftback Facelifting 2.0 EcoBlue 150KM 110kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Miałem sporo aut ale porownując do najlepszego jaki miałem czyli bmw e90 to mondeo o 14lat młodsze wypada średnio. Plastiki dosyć słabe a auto po liftingu.
Narazie nie wiem co potrafi bo za malo przejechalem i nie wykorzystalem jego potencjalu ale narazie jest ok. Diesel 150KM manual powinien sobie poradzic z 350NM.
Manual. Narazie wszystko ok. Biegi wchodzą z delikatnym oporem bez żadnych szarpnięc. Jest ok.
No bmw e90 to to nie jest ale miałem 7aut i mondeo jest na 2-gim miejscu.
Mam nadzieje ze bedzie ok. Z wygladu spoko.
Do tylu slabo ale są czujniki, chodziaz czasem swirują. W bmw nigdy nie bylo takiego problemu a tu juz pare razy piszczaly jak nic za mną nie było. W bmw ufalem bez patrzenia i nigdy nie zawiodly tu bym sie bał.
Wydaje mi sie ze jest ok. Chodziaz nie lubie tych nowinek to niestety takie czasy ze musze sie przyzwyczaic. Ciezko sie polaczyc z telefonem albo nie umiem tego zrobic.
Narazie wszystko jest ok. Czytalem opinie ze jakies wady mialy z tym te mondeo. Nie wiem moze poprawili po lifcie. Klima chula bez zarzutu grzeje wszystko jak trzeba. Zobaczymy w zime.
No tu jest spoko. Mam 182cm z przodu z tylu za soba jest super. Najwieksze auto jakie mialem. Takiego wlasnie szukalem
Wydaje się ok. Silnik bardzo do rze wyciszony. Nie jechalem szybciej niz 100 poniewaz dzisiaj odebralem i jazda po miescie ale wydaje mi sie ze bmw w przy tych predkosciach bylo lepsze.
Nie wiem. Ale pewnie mniejsze niz bmw. Auto nowe wiec oprocz rat leasingu przegladow ubezpieczenia mysle ze przez 5lat nic nie bedzie....oby
No mysle ze to auto nie jest warte swojej ceny. Chodziaz teraz te auta sa takie drogie ze szok. Ale jakosc wykonania i ilosc plastikow w srodku oraz ogolnie ze jeat to ford to powinien byc tanszy o 20tys. Ja dalem 120000 rabat 30000 wiec niby kosztowal 150000. Tyle bym nie dal.
Nic narazie
Nic narazie