Ocena kierowcy - Ford Mondeo V Liftback

WW, 3 lata temu
Silnik 2.0 TDCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Ford Mondeo V Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : nic nie mam do powiedzenia i niech się uczą od Forda
Inne : elektronika , dziwne kounikaty
liczyłem na więcej i lepiej :(, tu tylko sylwetka jest OK
jedzie dynamicznie, pracuje równo, niemniej sprzegło robione kolo 100 tyś, nisko reaguje po naprawie, awaria pompy wody i alternatora -nie polecam takiej przygody.
fatalnie w mojej ocenie , najpeirw zgrzyty przy wbiciu tójki, potem naprawa synchronizatorów przy 110 tysi, jest ponad 200 tys. i znów zgrzytanie, manual słaby
jak każdy ford , a kilkoma jeżdziłem -kocha zakręty , sprężysty , odporny na niekontrolowane wypady z zakrętów, rewelacja, do tego ciche
masa plastiku, atrapa i zabudowa przodu, ciężko to spasować , odpada lakier np.na dachu uby.tki o pow.5 groszówki (nie od utostrady czy gradu), jakość lakireru fatalna
dla mnie ok, czasami musze się wychylać , by zobaczyć co dzieje się za przednim słupkiem , szeroki
jest wszystko pod ręką , siodełko wygodne, jak na wersję trend , to w porządku, mam nadzieję ,że wyżej jest tylko lepiej w tym względzie,
tu ....albo grzeje jak oszalałe , albo mrozi kostki, przy ustawieniu auto , coś chyba nie koordynuje sygnału w odpowiedni sposób, wymaga dopracowania, niby regulacja po 0,5 stopnia , ale nie czuć tego
mistrzostwo
jak na diesla jest OK , zawsze mogłoby być lepiej , to trend , więc zakładam, że wyżej jest lepiej ,stąd ocena
jak na podstawę , to nie jest żle, ale to tylko 200 tys. przebiegu i kilka wizyt w serwisie:(
pomiar ciśnienia w oponach wariactwo, co jakiś czas pojawia się serwiś esc , albo awaria systemu hamowania pod i z góry???, po każdym tankowaniu jest info o zbyt niskim poziomie oleju (jest go po kokardę???)
sprzęgło , skrzynia biegów ,, pompa wody alternator:(

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 150KM 110kW [l/100km]