Lista ocen Ford Mondeo V (30)

~Kamil
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Dobry stosunek jakości do ceny. Auto wyważone pomiędzy jakością a ceną. Dobrze sprawdza się w długich trasach jak i na mieście.
~Jacob K
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Nadal świetnie wyglądające auto ładne i wpadające w oko nowoczesne mające zalety jak i wady cena do jakości i tego co dostajemy w porównaniu z konkurencją na wysokim poziomie można je pokochać....
~PZ
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Świetne auto, ma swoje wady ale za te pieniędze to jedno z lepszych klasie aut nie premium.
~Mondzio
Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW
Do perfekcji trochę brakuje. Nie mniej jednak po głębszej analizie nie ma się do czego przyczepić. Tylko ten 10 calowy wyświetlacz sterowania wnętrzem i radiem mógłby być lepszej rozdzielczości bo konkurencja w tym zakresie bije Forda na maksa.
~kedar_mk5
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
wypada najlepiej w porównaniu z konkurencją w swoim segmencie. przepełniony elektroniką, przeważnie zbędną, zdaje się, że już wszystkie nowe samochody informują kierowcę że powinien napić się kawy albo, że mu powietrze zeszło z oponki. asystent parkowania, który potrafi wjechać, ale już nie wyjedzie z miejsca gdzie zaparkował ;-)
~Michał
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Moje Mondeo to wersja Vignale. Najbogatsza z możliwych wersji jest droga lecz doskonale wyposażona, a wykończenie jest zdecydowanie lepsze niż w Titanium. Bardzo dobre własności jezdne, dobry silnik i skrzynia, świetne wyciszenie przemawiają za kupnem auta. Przeciętny jest jednak bagażnik oraz zmniejszyła się ilość miejsca na tylnej kanapie.
~Michalnk
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Jeżdżę wieloma markami aut od VW, Forda do klasy tzw. premium Audi czy BMW. Zdecydowałem się na zakup Forda Mondeo w wersji Vignale przez ciekawość. Faktycznie różnica jest spora między zwykłym Mondeo a Vignale. Zaczyna się od gadżeciarskich chromów przez bardzo gustowne i ciekawe stylowo i gatunkowo wykończenie wnętrza aż po wyciszenie auta. Auto pod tym względem puka do klasy premium. Zawieszenie jest bardziej komfortowe i zdecydowanie...
~krugoo
Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW
Kolejne Mondeo po 200kkm w MK4. Kupiłem ponownie ze względu na niską awaryjność, komfort i tanią eksploatację poprzednika. Auto jest mniej więcej takie jak się spodziewałem, ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
3,2
~Carloss1986
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Silnik przeciętny w swojej klasie, w miarę dobrze rozwija moc ale za to bardzo dużo pali (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo V
7,1
10,6
4,1
~maksiu1
Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW
Zepsuł się, stoi bydle w serwisie :( a chciałem mu dać 5 tak jak mojemu Focusowi. Ford Dynamic Led zwariował i świeci pod maskę niezależnie od prędkości, i zakrętów, skrzypi fotel kierowcy. Nic więcej nie mogę napisać bo auto stoi w ASO po 2 tygodniach od wyjazdu...po tygodniu postoju w serwisie , Ford został trochę naprawiony.... Tzn fotel dalej skrzypi a światła świeca normalnie ale nie skrecaja za kierownicą. Następny serwis,...