Lista ocen Ford Mustang IV Cabrio (12)

~H00N1G4N
Cabrio 3.8 V6 190KM 140kW
Czwarte wcielenie ikony motoryzacji, zwłaszcza po face-liftingu, przywróciło wiarę w podejście Forda do tematu Mustanga. Samochód ma słuszne rozmiary, agresywny wygląd i typowy dla amerykańskich lat 90-tych styl, czyli mnóstwo skóry, grube dywany i fantastyczny sprzęt car-audio.
~robocomp@robocomp.com.pl
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Jestem bardzo zadowolony, moj Mustang to realizacja moich marzeń (jak byłem 12 letnim chłopcem). Zapraszam do obejrzenia zdjęć www.robocomp.com.pl
~krachlik@o2.pl
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Jestem zachwycony tym autem. Jedzilem juz kilkoma, ale zadnym nie jezdzilo sie tak przyjemnie. A jakie robi wrazenie!
~MS
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Nie jest to auto rodzinne. Nie jest to auto na zimę. Nie jest to auto dla kobiet. Jedyny gaz jaki można stosować to N2O!
~Kriss_MustangII
Cabrio 3.8 V6 147KM 108kW
Mustang II Ghia coz, po generalnym remoncie. chodzi pieknie i rowniutko, elastycznosc i moc jak w Capri 2,8 praktycznie ta sama jednostka (Silnik)
~Michał
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Super, momentu zawsze pod dostatkiem, no i to brzmienie:) (Silnik)
~areklomza@sbcglobal.net
Cabrio 4.6 i V8 32V Cobra R 395KM 291kW
supercharger po zmianie srednic kol pasowych daje ok.500KM mocy nie brakuje nigdy no i ten dzwiek poezja (Silnik)
3,5
~ktosik
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Ogrzewania sie nie uzywa bo i po co i tak sie pocisz na zakretach (Wentylacja i ogrzewanie)
~Xawer
Cabrio 4.6 i V8 32V Cobra R 395KM 291kW
wymarzony wozik(bynajmniej dla mnie)
4,1
~arciszew@yahoo.com