Ocena kierowcy - Ford Mustang IV Coupe

chmielu, 17 lat temu
Silnik 5.0 GT 218KM 160kW
Rok produkcji 1995
Ford Mustang IV Coupe 5.0 GT 218KM 160kW 1993-1995 - Oceń swoje auto
Dałbym 5 ale nie ma takiego auta któremu należy się taka ocena. W porównaniu z autami francuskimi którymi do tej pory jeździłem to jest doskonale!
Jak to V8
Troche czasami się "zacina"ale w granicach normalności.
Jest dobrze ale trzeba mieć naprawde mocne i dobre opony z przodu by auto jechało tam gdzie chesz. Odkąd założyłem Dayton D300 235/45/17 kłopoty znikneły. Z tyłu mam Dayton D300 255/40/17. Troche głosne ale coś za coś.
Jest ok!
Troche głośnawo ale zawsze można sobie wyciszyć masą bitumiczna w arkuszach, ja tak zrobiłem i jest ok! Tylko w granicach rozsądku bo przecież taki gang musi być słychać.
Jak na V8 to po mieści ok 14-17 litrów na trasie jadąc 180 km/g (autostrada A2 Stryków-Nowy Tomyśl odcinek ok. 240 kilometrów) spalanie na poziomie 12 litrów, rewelacja. Jadąc spokojnie na trasie spali nie więcej jak 11 litrów.
Jedynie koszty paliwa mogą wpływać na ocene jakość/cena. Poza tym jest ok!
Jest naprawde dobrze.
Jedyna rzecz jaka się popsuła to dyfer, niestety przywaliłem w studzienkę i coś w nim chrupneło. Jeździć się da ale troche "buczy" i jak się mocniej wdepnie to zgrzyta.Jednym słowem do wymiany (koszty to ok. 650 dolarów razem s pół osiami). To się stało z mojej winy więc ocena dobra.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 5.0 GT 218KM 160kW [l/100km]

14,5