Lista ocen Ford Mustang V Coupe (35)

~bartek
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
ciezko oderwac od drogi w cieplejsze dni, w zime wystarczy lekko nacisnac pedal gazu.. bez ABS ani kontroli trakcji, trzeba uwazac. (Układ jezdny)
~Przemek Banik
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Rewelacyjne auto wzbudzające zainteresowanie na drodze. Dzięki super oszczędnemu silnikowi 3,7 idealne do jazdy na codzień
~Marcus
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Bardzo oszczędny silnik jak na wagę samochodu i pojemność silnika wolnossącego.Jeżdżąc w ścisłym centru miasta i staniu w korku średnio 25 min. auto spala 11l/100 i jeszcze nie udało mi się tej liczby przekroczyć mimo że nieraz wciskam mocniej pedał gazu, zaś jadąc przykładowo serpentynami górskimi do Dubrownika starą trasą nr 1 a później bodajże nr 8 czyli nie jakaś prosta trasa autko spaliło 7,5l/100. Jednym słowem jestem bardzo zadowolony. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~zuluek
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Jestem zakoczany w swoim Stangu i nie chcę innego.
2,9
~Jose
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Silnik bajka ładnie mruczy idzie z dołu spalanie średnio ok 11-12l przy normalnej jeździe. Skrzynia pancerna. Auto dość awaryjne ale to ford i samochód budżetowy. Prowadzi się jak wóz drabiniasty. Jak ktoś szuka sportowego auta lepiej poszukać czegoś innego. Wizualnie z zewnątrz 10/10 środek typowo amerykański z trzeszczącymi plastikami. Powyżej 120km/h w trasie jest głośno nawet przy seryjnym wydechu
3,7
~AluStar
Coupe 5.4 Turbo 540KM 397kW
Za slaby do tej mocy. Trzeba sie do neigo przyzwyczaic. (Układ jezdny)
~Tomec
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
Za każdym razem daje radość z jazdy :) Zdecydowanie dla ludzi lubiących wyróżnić się z tłumu identycznych samochodów. ;)
~depalo
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Doskonala elastycznosc silnika,nieprzecietny moment obrotowy.Slaba widocznosc od strony kierowcy,ale cos za cos.
~Piotr
Mustang to Mustang :)
Dziennik kosztów dla Ford Mustang V Coupe
14,6
12,9
~le mur
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Auto za samo brzmienie silnika i za stylistykę jest legendą, chyba się juz z nim nie rozstane.
Ford Mustang V Coupe