Lista ocen Ford Mustang V Coupe (35)

~Egon
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
Pracuje bez zarzutu. Skok dźwigni optymalny, działa lekko i pewnie. (Skrzynia biegów)
3,5
~rocky
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
To auto legenda,ma całą masę wad,które rekompensują mi chwile jazdy po ulicach mojego miasta gdy wszyscy nie mogą oderwać ode mnie wzroku. A goście w swoich wypasionych Audicach i BMW za 3 bańki mogą mi co najwyżej pozazdrościć uwagi jaką przyciągam.
~Konrad
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Jedyny mały problem to potrzebne ok. 1,5-2 s na zmianę z D na R i odwrotnie (Skrzynia biegów)
2,9
~Aszp
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Plusy za wygląd, dźwięk i cenę. Minusy za tandetne wykończenie wnętrz. Spalanie to jakaś abstrakcja. 25L w mieście (ok przyznaję lubię deptać w podłogę, ale bez przesady) do tego przyspieszenie i V-max też wstyd na światłach stawać, bo byle type-Rki wciągają nosem a max 195km/h to skoda fabia 1.4 wyciąga. Nie wspomnę o tym że taki układ hamulcowy powinien być wkładany do peugeota 206 a nie ciężkiego \"sportowego auta\" dłuższy od forda... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,8
~ZoRRo
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Coz fenomenalny wyglad, dzwiek silnika, troche za duze spalanie ale warte kupna. Przeciez nie trzeba caly czas szybko jezdzic..:) Ogolnie ma pare bajerow jak np. samo podgosniajace sie radio kiedy w samochodzi sie robi glosno, funkcja O/S czy otwierany dach
~Taiszo
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Rewelacyjnie brzmi, zero zacieków, olbrzymia komora pod maską co bardzo ułatwia serwisowanie. (Silnik)
~K
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Auto z duszą. Zwraca ogromną uwagę na ulicy, zwłaszcza z sportowymi końcówkami wydechu.
~almacio74
Coupe 5.0 GT 418KM 307kW
Biorąc pod uwagę pojemność silnika i moc to spalanie rewelacyjne. 9,3 litra uzyskuję przy jeździe z przewagą pozamiejskiej jadąc zgodnie z przepisami. Bardzo rzadko przekraczam 14 litrów na setkę jeżdżąc po mieście, z reguły mieszczę się w 12l/100km. Jadąc bardzo spokojnie udało mi się na trasie ze Swinoujścia do Bydgoszczy spalić 8 litrów na setkę. Wszystkie pomiary są przeliczone samodzielnie, aczkolwiek wskazania komputera mogą wskazywać o... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Moris
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
V8 idealnie spasowana jednostka i przy predkosci 60 km/h czy tez przy 240 km/h (Silnik)
~sleszo@poczta.onet.pl
Coupe 4.0 i V6 205KM 151kW
samochod z ktorego nie chce sie wysiadac, ladnie brzmi, ladnie jezdzi. zwraca na siebie uwage na ulicy (nawet zwykla V6 nie GT). Za takie pieniadze- troche ponad $20k nie znajdzie sie niczego lepszego
Ford Mustang V Coupe