Oceny Ford Orion III 1.8 i 16V 105KM 77kW 1992-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Orion III 1.8 i 16V 105KM 77kW 1992-1994

~góral
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Bardzo przyjemny samochód szczególnie w tej wersji. Jeżeli ktoś chce mieć niedrogi, dobrze wyposażony i komfortowy samochów to to jest właśnie to. Ma bardziej nowoczesny wygląd niż np. Golf II. Silnik dobrze się spisuje co nie raz dziwi właściceli niby lepszych samochodów, zpominaja jednak, że ja pod maską mam 16V i to jednak robi różnicę.
4,1
~przemo.leszno@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Dynamiczny (wielu po starcie z krzyżówki jedzie ze swymi autkami na przegląd mocy), elastyczny dla ostrej jazdy i dla kobiety dzień po zdabniu prawka (nawet 40 na 4 biegu jedzie bez szarpnięć). Poza plastikami, odgłosem powyżej 120 i zużyciem w mieście, jest nawet na dzisiejsze czasy doskonałym wyborem.
3,5
~michu.wi@poczta.fm
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
auto świenie chodzi nagazie . wogóle bez różnicy na czym się jedzie i gdzie tankuje.bardzo szybki i dobrze się prowadzi.jedyną wadą jest hałas powietrza powyżej setki i rdza na nadkolach. ale próbóję z tym walczyć.to dopiero początki, w dodatku od środka!
4,1
~FIxu
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Ten samochód spełnił moje oczekiwania młodego człowieka, który przerzucił sie z samochodu naprawdę małego w klasę średnią. Jeździłem wieloma samochodami, nowszymi przede wszystkim od modelu który posiadam. I dziwne , że akurat w tym znalazłem wszystko co w mninim wyposażenia wystarcza żeby odczuć satysfakcje z jazdy. Sorry! Przyjemnośc głównie!
~Jacek Tychy
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
super autko jak w moim przypadku.młode małzenstwo z dzieckiem
~Michu.wi@ poczta.fm
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Swietne auto za przystępnącenę. silny na wysokich obrotach i do tego elastyczność ok. Swietnie pracuje na gazie. Gdyby był lepiej wyciszony to można by sadzić że to auto o klasę wyższe.
~orion16v1@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
silnik super stosunek mocy do ciężaru b.d.mocny mało awaryjny {to się potwierdza w opini fachowców} (Silnik)
3,7
~afa
super
~pele
~buli
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
idealny sie niepsuje można nim troche zamielić (Silnik)