Oceny Ford Orion III

Najnowsze oceny Ford Orion III

3,8
~mario.roza
Sedan 1.4 71KM 52kW
samochód mam od dawna i szczerze mówiąc chce kupić coś nowszego. przez te lata służył mi dobrze jednak czas robi swoje. dość mocno już odstaje od samochodów o kikla lat młodszych. ze względu na silnik ma dość kiepskie osiągi. na dłuższej trasie jest trochę męczący. mój samochód nie ma wspomagania więc w mieście jest jeszcze gorzej. prawde mówiąc jego lata świetności już minęły. na trasie gdy chce wyprzedzić musze mieć szczegółowy plan i dużo...
~vortigon@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Jest to fantastyczne i niedoceniane auto. Bagażnik ogromny(ok. 500L) wygodny i bezpieczny samochód. Wersja 1.6 EFI 105 KM jaką posiadam oferuje sporą moc i niezłe przyspieszenie przy czym nie odbija się to tak strasznie na ekonomiczności. Auto ma już swoje lata więc trzeba dbać o takie rzeczy jak blacha czy podwozie. Nie jest przeznaczone dla leniwych bałwanów którzy nie potrafią prosto śruby wkręcić.
~czeslaw_pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
W tym tygodniu do francji przez niemcy a powrót przez szwajcarie austrię czechy jedyna awaria to spalony bezpiecznik. 0 problemów nie ma przyspieszenia ale powoli dojedzie wszędzie na autobanie 120 - 130 załadowany cały bagażnik i tylnie siedzenie.Bieże troche oleju ale za tą bezwarayjność mu nie żałuję.
~kowalmarcinek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
ogólnie moje autko mnie nigdy nie zawiodło swietnie przyspiesza, olej bierze z lekka ale zawsze mu dam pic i w zamian mnie wozi gdzie chce he he pozdrawiam ogolnie plolecam! moje kosztowalo mnie 2 tys odziwo nie ma oznak korozji!!!!!naprawede nie wiarygodne
~gumiś
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
W miarę dynamiczny samochód z trwałym silnikiem starszej generacji co pozwala na montaż taniej instalacji LPG. Trwała tapicerka welurowa i tanie twarde plastiki na kokpicie, świetne trzymanie sie drogi choć przy wyższych obrotach głośny. Tani serwis i ceny zakupu, sporo miejsca w środku i kufer 490l. słabe blachy... ale i tak auto nie ma większej konkurencji w takim przedziale cenowym.
3,6
~didzejpawel@wp.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
W sumie to ok jest, ma kilka wad ale idzie sie przyzwyczaić do tego. Duży minus to głośna praca silnika i rdza kolo wlewu paliwa. Reszta blach jest ok. Duży plus to małe spalanie w trasie. Oleju mi bierze mało, ostatnio dolewałem 1L 2 miesiące temu i jest jeszcze powyżej minimum, a przed dolaniem bagnet był całkowicie suchy.(jak wymienie uszczelke od pokrywy zaworów powinno być ok)
3,8
~Somebody
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Oczywiście porównując ten samochód z segmentem klasy F można ocenić go tylko na (1), ale biorąc pod uwagę obiektywność oceniam go na (4)
3,4
~Sylwia
Sedan 1.4 71KM 52kW
ogólnie dobry, tylko już teraz pod koniec zawodzi dlatego potrezbuję nowego
4,1
~kerim361@wp.pl
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
samochód marzenie,gdyby nie dziurawe drogi i zbyt niskie zawieszenie.
4,1
~qubus91
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
miłe, przyjemne, DUŻE i solidne auto rodzinne, w którym komfortowo można podróżować na długich dystansach.