Oceny Ford Orion III 1.8 D 60KM 44kW 1990-1994

Najnowsze oceny Ford Orion III 1.8 D 60KM 44kW 1990-1994

3,5
~Janusz
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Auto na ogól jest samochodem przyjemnym dość ładnym jak na tamte lata. Moja wersja to 1,8 Disel do niczego nie można sie tak przyczepić ja do silnika. auto to w zimę po prostu ma problem z zapalaniem, w przeciągu mojej eksploatacji tego auta wymieniłem również maglownicę, dość często siadają simerbloki ale ogólnie uklad jezdny ok. Powtórze najbardziej wadliwy jest silnik choć bardzo oszczędny na 100 km prawie 12 letni samochód w trasie spala...
~Kajteknr1
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
jeździe przed siebie i już, duży, pakowny, naprawy dość tanie, samochód bardzo popularny więc o części nie problem, silnik pozwala się nawet sprawnie poruszać, ale byle benzynka zostawia nas daleko, małe spalanie to tak na otarcie łez:)
~miszczu
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Samochód ma już swoje latka i przebieg a trzyma się świetnie. Aktualnie jest troche podkręcony do 90km i jeździ sie nim znakomicie, ale już bez przeróbek bez problemów wygrywałem z passatem tdi!!!! (z tego samego rocznika)
3,8
~Somebody
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Oczywiście porównując ten samochód z segmentem klasy F można ocenić go tylko na (1), ale biorąc pod uwagę obiektywność oceniam go na (4)
~kerim361@wp.pl
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
samochód marzenie,gdyby nie dziurawe drogi i zbyt niskie zawieszenie.
~qubus91
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
miłe, przyjemne, DUŻE i solidne auto rodzinne, w którym komfortowo można podróżować na długich dystansach.
~Kosiar de Yablos
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
jak dla mnie,wystarczająco,zresztą gustuje tylko w fordach. Jest skuteczny,dynamiczny.
3,1
~paul
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
jest ciasny, niewygodny, pojemność bagażnika jest maleńka i gdy chcemy zrobić duże zakupy, a jeszcze dodatkowo jadą z nami dzieci - robi się strasznie ciasno! i niewygodnie!
3,2
~szymon66@wp.pl
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
jak na swoja cene moze byc koszty napraw nie wysokie to też uznaje za plus
~jaceki@hotmail.com
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
generalnie super autko. za te cene nie ma lepszego (7.5 tys.)