Lista ocen Ford Puma I (70) - Całokształt

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olcha
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Generalnie auto naprawdę super, nie jest to oczywiście auto rodzinne, i tak je trzeba traktować, najbardziej chyba udany z fordów. Rdza bierze go dużo poniżej przeciętnej (Fiesty, KA i inne z tych roczników, są w dużo gorszej kondycji) Silnik 1,7 - to strzał w dziesiątke, dużo lepszy od 1,4 i 1,6. Można się jedynie doczepić do elektryki, oraz u mnie dość słabo świecą przednie lapmy (bez wzglądu na żarówki)
~m.marcin@interia.pl
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Autko do delikatnej jazdy chyba ze kogos stac na ciagle naprawy, fatalnie zaprojektowane przeniesienie tak duzej mocy na uklad jezdny, nie wytrzymuja podzespoly,wiekszosc niestety z Fiesty, hamulce obok skrzyni i półosiek i przegubow uwazam za druga najwieksza porazke Forda. Autko wyglada jednak swietnie zwraca uwage, a stylistyka jedyna w swojej klasie. Dobra rada - sprzedac zanim stuknie 100 tys.
~Łukasz Matuszewski
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
w tej klasie cenowej: JEDYNY WŁAŚCIWY WYBÓR DLA KIEROWCY LUBIĄCEGO CIESZYĆ SIE JAZDĄ ,jeden właściwy silnik: 1.7 VCT ,praktycznie bez konkurencji: TIGRA jest mniejsza, starsza i nie tak dobra technicznie , MEGANE COUPE - nie rzuca sie w oczy ani w środku ani na zewnatrz , AUDI TT COUPE -pewnie że lepsze ale dwukrotnie droższe. PUMA z zewnatrz zachwyca i ... dotrzymuje obietnicy podczas jazdy!
~Dannyk
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Samochód jak za te pieniądze na prawdę świetny . Kupiłem go w zeszłym roku w zimę za niecałe 2,5 tys. tylko dlatego żeby dojeżdżać nim do pracy ponieważ mam tez Bmw w cabrio ale było mi jej szkoda na zimę . W życiu bym nie pomyślał o tym ze będę wolał jeździć teraz Fordem . Przyspieszenie , niskie spalanie, brak awaryjności przez rok to największe plusy tego samochodu .
~Sebol
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Mogę powiedzieć, że bardzo fajnie jeździ się Pumą - dobre przyspieszenie, dynamika, miła praca silnika, możliwość odważnego wchodzenia w zakręty to wszystko sprawia że aż człowiekowi chce się usiąść za kółko i po prostu jechać. Przy odpowiednio zrobionym nagłośnieniu, podróżowanie Pumą przy włączonym sprzęcie grającym jest super.
~Marcin z Dabrowy
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Gdybym mial go kupic ponownie,raczej wolabym opla tigre. A wogole dobrze ze jest to forum, a te cwaniaki co pisza super opinie niech nie beda tacy cwani. Bo i ja sie przez was nacialem na ta forda pume padaka. Sorry ale nie zycze nikomu tego autka. Lepiej spac spokojnie,no chyba ze lubicie zyc w stresie.pozdrawiam
~byly kierowca pumy
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
samochod raczej dla kogos kto lubi miec problemy choc sliczny i szybki i jak na coupe raczej oszczedny,rzuca sie w oczy jak ktos lubi byc zauwazony,niestety dla kogos kto nie wie co ma zrobic z kasa(naszczescie ja sie pozbylem skarbonki kupilem mazde 323f 1998 i zapomnialem o problemach z autem)
~ona
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Fajne autko,szczególne polecam ładnym kobitkom, któere doskonale prezentują się w tym autku:). Jeżdzę nią od 3miesięcy , generalbnie jestem adowolona.Spalanie całkiem w normie.Mam pytanie do innych właścicieli tej zabawki: jak autko sprawuje się zimą? Przy większych śniegach i lekkiej górce?????
~Marta Stefankowska
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Odradzam kupno tejgo autka ,chyba,ze lubicie wydawac kasę na swój samochód i macie jej dużo bo ten samochodzik duuuuuzzzo kosztuje w utrzymaniu!!! Poza tym fajny tylko z wygladu ,reszta to szajs. Sprzedalam wlasnie i jestem happy:) Jakis malolat kupil .Zycze mu szczescia ja wysiadam.
~Toamasz
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
W sumie ciekawe autko. Przezentuję się bardzo dobrze. Silnik przyzwoity z osiągami powyżej przeciętnej. Trzyma się drogi. Ekonomia OK, ergonomia również. Mankament to widoczność do tyłu i w czasie noz=cnej jazdy, oraz dziurawe drogi. Samochód dla max dwóch osób.