Dodaj swoją ocenę

Oceny Ford Puma – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Puma

~Lj.Thomas jr.
Ford Puma I
Autko polecam mlodym zadnym przygody ludzia,ktorzy za nieduze pieniadze i przy nieduzych kosztach chca poczuc sie jak w sportowym aucie.Lubisz wysoki poziom adrenaliny i nudzi cie patrzenie na funkcjonalnosc,chcesz sie wyrozniac z tlumu \"praktycznych\" samochodow.Puma jest dla Ciebie.Nie kupisz jej po to by miec rodzinny samochod z bagaznikiem i nudnym dieslem pod maska ale po to by dokopac kolesiowi w dresie (w swej e30) na swiatlach,by...
~Passenger
Ford Puma I
Szybkie, niepowtarzalne, oryginalne i rzadkie autko. Niesamowita frajda z jazdy.
~street
Ford Puma I
Uważam że to naprawdę udane auto, trzeba tylko rozejrzeć się za zadbanym egzemplarzem i/lub trochę go doinwestować (w miom przypadku wymiana zawieszenia rozwiązała większość problemów z prowadzeniem i trzymaniem się drogi - choć podkreślam bez tego też nie było zle!!!)
~jasiuu86
Ford Puma I
fajnie autko za przystempną cene doskonałe wyposarzenie ABS ESP elektryka Podgrzewana przednia szyba... nie drogie w exploatacji.. Pardzo polecam
~outhot@gmail.com
Ford Puma I
Autko male, zwinne i wydajne, przy tym cieszy oko:)Niezawodne i dynamiczne, wszystko czego mozna oczekiwac od malej sportowki:)Spalanie naprawde ladnie sie prezentuje nawet przy ostrej jezdzie. Jak najbardziej polecam.
3,3
~Monia
Ford Puma I
Samochód ten posiadam ponad pół roku. Pierwszą usterką było popsucie się mechanizmu otwierania klapy bagażnika, następną wspomaganie kierownicy, następną otwieranie szyby od strony kierowcy, następną wentylator ogrzewania...największy szok przeżyłam jak mechanik powiedział mi, że samochód nadaje się tylko do kompletnego remontu z powodu RDZY !!! progi, podłoga, błotniki...wszystko ZARDZEWIAŁE. Koszt naprawy ok. 2000 zł. Jedynie co mogę teraz...
3,3
~dr.Killer
Ford Puma I
Jak już pisałem auto zupełnie technicznie nie przystosowane do tak dużej mocy silnika auto złożona z najmniejszych najsłabszych rzeczy z Escorta, KA, Fiesty czy Foki 1,4 ford zbyt szybko chciał zrobić bardzo bolesną konkurencja dla Tigry i skutki są takie jak widać. Najbardziej nie dopracowane auto FORDa co widać po tym że nawet nie mieli czasu zrobić deski rozdzielczej tylko przełożyli wszystko z fiesty. Auto dla młodej panny z dużym...
~aarhus01@poczta.onet.pl
Ford Puma I
Ten samochód długo jeszcze będzie cieszyc oko swoją sylwetką i mruczeniem silnika. Jest warty ceny jaką oferuje Ford za kupno nowego modelu.Tych modeli w ogóle jest niewiele co moze tylko cieszyc posiadacza takiego pojazdu ze czuje sie napewno wyróżniony z tłumu "wielu".
~olcha
Ford Puma I
Generalnie auto naprawdę super, nie jest to oczywiście auto rodzinne, i tak je trzeba traktować, najbardziej chyba udany z fordów. Rdza bierze go dużo poniżej przeciętnej (Fiesty, KA i inne z tych roczników, są w dużo gorszej kondycji) Silnik 1,7 - to strzał w dziesiątke, dużo lepszy od 1,4 i 1,6. Można się jedynie doczepić do elektryki, oraz u mnie dość słabo świecą przednie lapmy (bez wzglądu na żarówki)
~Łukasz Matuszewski
Ford Puma I
w tej klasie cenowej: JEDYNY WŁAŚCIWY WYBÓR DLA KIEROWCY LUBIĄCEGO CIESZYĆ SIE JAZDĄ ,jeden właściwy silnik: 1.7 VCT ,praktycznie bez konkurencji: TIGRA jest mniejsza, starsza i nie tak dobra technicznie , MEGANE COUPE - nie rzuca sie w oczy ani w środku ani na zewnatrz , AUDI TT COUPE -pewnie że lepsze ale dwukrotnie droższe. PUMA z zewnatrz zachwyca i ... dotrzymuje obietnicy podczas jazdy!
Ford Puma

AUTOCENTRUM.PL S.A.