Lista ocen Ford Puma I (147)

~m
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
na tylnyh siedzenach można czuć się klaustrofobicznie (mocno obniżany dach i malutkie okienka dla pasażerów) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Tomek S
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
do tylu bardzo słabo widac, cofanie nocą to makabra (Widoczność)
~Krzysiek
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
ufff, na szczescie sprzedalem, ciagle sie psul a naprawa w serwisie, juz mi prawie przekroczyla wartosc tego auta. stanowczo odradzam
3,6
~Hororus
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Generalnie dość głośny przy obrotach powyżej 3000rpm, ale zwalam to na karb jego przebiegu. W końcu to też dość wysilony silnik a auto zachęca do agresywnej jazdy. (Silnik)
~bishop
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
silnik w tym autku pracuje ekstra dosc elastyczny choc woli wysokie obroty max (Silnik)
3,5
~szkrabusia@tlen.pl
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Nie narzekam, choć mogła by mieć szybsze przyspieszenie na starcie. (Skrzynia biegów)
~Korec
Coupe 1.6 i 16V 103KM 76kW
OK..... Tylko siedzenia utrudniają widoczność z powodu niskiego osadzenia (Widoczność)
~Gandalf
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Idealne zwinne autko. Polecam każdemu kto ceni sobie ergonomię, zwinność i niezawodność. Najważniejsze jest by dbać o blachy a nie będzie żadnego problemu.
~maniekpuma82
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
Przesiadłem sie z Audi A4 i całkiem pozytywnie ,nie jest komfortowo jak w audi , ale za to auto daje dużo frajdy z jazdy , przyciąga wzrok pieszych,.
~Morelka
Coupe 1.6 i 16V 103KM 76kW
Mam osiemnaście i to jest moje pierwsze auto po zdaniu prawo jazdy !! Jak dla mnie rewelacja =) Nie mam z nia żadnych problemówi polecam każdemu (Silnik)