Oceny Ford Ranger IV Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW 2001-2011

Najnowsze oceny Ford Ranger IV Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW 2001-2011

2,5
~Paul__1972
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
Samochod na zakupy w supermarkecie lub miejskiego lansu po polakierowaniu i zalozeniu spojlerow. Przetestowalem w warunkach tropikalnych uzywalem 2 modele(praca) w terenie. Jezeli ktos mysli o wykozystaniu tego samochodu do pracy w warunkach terenowych to odradzam. Juz sam 4 cylindrowy silnik dyskwalifikuje bardzo mala elastycznosc nadrabia za to zuzyciem paliwa ktore jest olbrzymie. Moja opinia dotyczy uzytkowania w terenie typu lesne drogi,...
3,5
~data@piasta.pl
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
dobrze - odjąć . Niby duże auto a wszystko w nim jakieś miękkie i podatne do połamania .Po co te chromy ? Po co taka dziurawa atrapa z przodu ? Zbiorniczek od spryskiwacza śmiesznie mały . No i te sygnały ostrzegawcze . Z tyłu brzęczą jak chcą w drzwiach \"otwartych\" i przy wetkniętym kluczyku także żyć nie dają .
~mario webtel@onet.eu
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
swietne autko dla kogos kto lubi tego typu auta to chyba najlepszy wybor...owszem sa ladniejsze np nissan navara..ale ja wole forda,po raz jest solidniejszy,owszem troche toporniejszy ale naprawde niezawodny i nie do zatrzymania w kazdych warunkach do tego mniej pali,i ma wieksza ladownosc..(moj ma 1000 kg+5 osob)..a nadaje sie i do pracy i na dluuugie wypady.....a mowie z doswiadczenia ..w ciagu roku robie ok 50 tys km
~zadowolony
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
Na chwilę obecną uważam zakup Rangera za bardzo udany. Nie wiem jak będzie się sprawował dalej ale na chwilę obecną jestem w pełni usatysfakcjonowany.
2,5
~Abaddon
Pickup 2.3 TDCi 4X4 150KM 110kW
Nie można nic za bardzo mu zarzucić ale bez jakiejś rewelacji (Silnik)
~k-pawel-k@wp.pl

Usterki Ford Ranger IV