Oceny Ford Ranger IV Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW 2005-2011

Najnowsze oceny Ford Ranger IV Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW 2005-2011

3,4
~Mr B
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Mam przyjemność jeździć Fordem z 2008 (październik). Samochód ma zrobione około 40 tysi i jest użytkowany w mieście jak i zarówno w ciężkim terenie ( czasami bardzo) - taki charakter pracy. Samochód bardzo wygodny jak dla kierowcy choć pasażerowie z tyłu już nie mają dużo miejsca. Silnik (2.5TDCI) sprawuje się dobrze, chociaż zanim złapie temperaturę strasznie klekocze i jest dosyć duża różnica w mocy przed i po rozgrzaniu. Samochód jeździ z...
~szomerenek@wp.pl
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Zależy do czego kupuje się to auto. Jeśli ktoś oczekuje doskonałych własności terenowych i mniejszy nacisk kładzie na komfort podróży na trasie - będzie zadowolony. To jest \"wół roboczy\" a nie komfortowy samochód dla Pana Prezesa próbującego odliczyć VAT. Nie sprawdzi się jako samochód rodzinny - gwarantuję. Z tyłu jest ciasno, oparcie jest ustawione pod tragicznym kątem a z racji sztywnego tylnego zawieszenia dosłownie się tam skacze i...
~skorsky@gazeta.pl
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Tylko trzy drobne uwagi: 1. Czujniki cofania - działają jak chcą 2. Trzeszcząca prawa strona deski rozdzielczej - wkurza. 3. Długie i cienkie przewody paliwowe - zamarza paliwo przy mniej więcej minus 15-20 stopniach - trzeba dolewać \"siuwax\".
~Misiaczek
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
To już trzeci komentarz, nadal mam to auto aż sam nie wierzę.
~BruceLee
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
super autko i do tego mozliwosc odliczenia podatku polecam
~DYZIO
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Daje 4+, jestem zadowolony,a piatki nie dam,bo takiego super auta w tym segmencie po prostu jeszcze nikt nie wyprodukowal
Dziennik kosztów dla Ford Ranger IV Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
3,8
~dooddie
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
uchwyty na pace powinny być mocowane do paki a nie do kuwety
3,3
~Kris
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Auto zdecydowanie lepiej sprawuje się w terenie niż na szosie. Na tylnych siedzeniach pasażerowie muszą trzymać się w czasie pokonywania poprzecznych nierówności - efekt \"skoczka\". (Układ jezdny)
~Misiaczek
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
2 moja ocena teraz przy 90tys.km bez zmian silnik rewelacja. Przy mrozach -20 zamarzł układ paliwowy i filtr paliwa! (Silnik)
3,2
~hator
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
RDZEWIEJE ! RDZEWIEJE ! RDZEWIEJE! nowe auto i taka masakra! (Bezawaryjność (poważne usterki))
Ford Ranger IV Pickup