Oceny Ford S-Max– wybierz generację

Najnowsze oceny Ford S-Max

~Grzesfire
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Ford S-Max I
Samochód sprawdza się jako auto rodzinne. Używam go przeważnie w trasie, ze średnim lub dużym obciążeniem. Bardzo wygodny i komfortowy w trasie. Mam 5 foteli więc przestrzeń bagażnika pozwala na wiele.
~tekal@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ford S-Max I
ta piątka ma odniesienie do doświadczeń z innymi innymi autami, z którymi kończyłem znajomość po przejechaniu od 100 do 340 tys.km (audi, vectry, passaty, mondeo...). Moje początkowe obawy abym nie był testerem beta (chyba jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce) tego modelu, się rozwiewają, oby tak dalej, naprawdę udane auto
~stanley.247@o2.pl
Van 2.0 i 16V 145KM 107kW
Ford S-Max I
Poza drobiazgami {głównie dotyczącymi wykończenia wewnątrz} nie ma się czego czepiać. Sporo schowków i pseudo schowków {za nadkolami z tyłu}.Dużo miejsca na wszystko.Czujniki parkowania bardzo się przydają.Warto je mieć.Myślę że pakiet Platinum X to minimum do tego auta,aby spełniało większość naszych oczekiwań. A czujnik deszczu,choć to niby tylko gadżet,to rzeczywiście potrafi świetnie wyręczać kierowcę. Swiateł skretnych też chyba nie da...
~Marcin
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Ford S-Max I
Wielki bagażnik, niestety wyłożony plastikiem i bez koła zapasowego. Fotele składają się tak fatalnie, że tylko przy 7 miejscach tworzy się równa powierzchnia. Po złożeniu foteli w wersji 5 miejscowej powstaje rant o wys jakichś 15cm. Nie ma mowy, że coś cięższego tam wepchnąć... Ale czy to miało być auto do pracy. Też, ale nie tylko. Dla mnie S-MAX to najładniejszy van na rynku. Do tego niewiarygodnie pojemny i fantastyczne szybki.
~Rudzo
Van 1.8 TDCi 125KM 92kW
Ford S-Max I
Bardzo dobry i wygodny samochód, ja przejechałem nim 220.000km, oczywiście wiele rzeczy się zepsuło, ale mimo to bardzo go lubię. 7 osobowy, zawsze można zabrać dziadków lub przyjaciół, oszczędny
~stalot
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Ford S-Max I
Gdyby nie te usterki w 2,5 letnim samochodzie mógłbym mieć tylko żal do siebie że może trzeba było wziąć jednak 163 KM i resztę bym przeżył biorąc pod uwagę cenę zakupu i wyposażenia auta, ale te awarie.....
~Sławek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Ford S-Max I
Powiem tak. Jeździ się wspaniale (tu musze powiedzieć obiektywnie), ale te drobiazgi sa tak wkurzające, bo marnuja czas kierowcy na wizyty w warsztacie.
~Alojzy
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Ford S-Max I
Ogólnie OK. Jednak po obejrzeniu nowego samochodu mogę stwierdzić, że jakość wykonania jest gorsza niż Hondy, np. niedociśnięte uszczelki, odstające osłony wokół przedniej szyby i ogólnie jakość materiałów z nie najwyższej półki, zobaczymy jak to wszystko wytrzyma eksploatację. Natomiast podoba mi się silnik, jest dość dynamiczny i elastyczny. Oraz ilość miejsca dla pasażerów i bagażnik!!!
~ZOYA
Van 2.5 i 20V 220KM 162kW
Ford S-Max I
Przez cały okres eksploatacji nie miałem żadnych problemów z tym samochodem. Świetne auto w najlepszej wersji wyposażenia, ma wszysko co trzeba.Uważam że obsługa jest świetna, i nie trzeba uczyć się grubych instrukcji obsługi jak to jest w innych samochodach.Człowiek wsiada i wie do czego wszysko służy, bez udziwnień i bajerów.
~zip7
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Ford S-Max II
Auto wygląda bardzo dynamicznie i nowocześnie. Sylwetka ma sportowy charakter, uroku dodają chromowane elementy i ciekawie wkomponowane reflektory przednie jak i tylne. Właśnie jakość oświetlenia jakie dają reflektory adaptacyjne LED zrobiła na mnie największe wrażenie. Chciałbym je mieć w każdym aucie którym będę jeździł. Dają bardzo jasną barwę światła i dobrze doświetlają pobocze. Dodatkowo dostosowują się do prędkości auta, natężenia ruchu...
Ford S-Max