Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Ford S-Max w pigułce

Ford S-Max w pigułce

Sprawdź Vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Ford S-Max

Lata produkcji: 2006 - teraz
Segment: VANy

Duży, usportowiony van (segment K) produkowany od 2006 roku. Zgodnie z ideą Forda, S-Max miał uzupełnić lukę pomiędzy 7-osobowym vanem Galaxy, kompaktowym MPV C-Max oraz modelem Mondeo kombi (S-Max dzieli z nim wiele komponentów). To pierwszy samochód amerykańskiej marki stworzony zgodnie z koncepcją „Kinetic Design”. Model został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Jest pierwszym Fordem w tej dekadzie, który zdobył nagrodę Europejskiego Samochodu Roku (2007). Od 2015 roku oferowana jest druga generacja S-Max.

Poprawcie mnie, jeśli się znacząco mylę, ale czy dziś nie jest to najlepiej narysowany van na rynku? Jeśli chodzi o vany Forda, z całą pewnością najlepiej oddaje to, czym tego typu model ma być: duży, praktyczny, zaprojektowany z pazurem, a wszystko to bez zbędnych kompromisów.

~Powagosław

Tak, Ford dla polityki prorodzinnej zrobił w naszym kraju o wiele więcej niż wszyscy ministrowie od czynników społecznych razem wzięci. W dodatku promocję wielodzietności opakował w całkiem atrakcyjne szaty.

~Luzacjusz

Dane techniczne Ford S-Max

Moc silników 100–240 KM
Pojemność silników 1,5–2,5 l
Prędkość maksymalna 174–235 km/h
Przyspieszenie 0-100 7,9–13,9 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Ford S-Max
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 2399
Koszt ogólny 28,75 PLN
ON28.44 PLN
PB53.11 PLN
Wydatki serwisowe 6,45 PLN Pozostałe wydatki 15,60 PLN

Publikacje o Ford S-Max

Newsy o Ford S-Max

1 pomiar

Dla Ford S-Max. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyśpieszenia
Pomiar Wyciszenia

AUTOCENTRUM.PL S.A.