Lista ocen Ford S-Max II (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Van Facelifting 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Jest to mój pierwszy (i ostatni) ford. Czekałem 4 m-ce na niego. Spodziewałem się super wrażeń po zebraniu wielu opinii o fordach. Zachwyt był tylko pierwszego dni; dziś jest piąty dzień i co dzień mój zachwyt topnieje jak śnieg na wiosnę. Układ jezdny to jakaś kpina - rzeczywiście Ford z tego słynie?. Dla mnie to porażka. Na zakrętach buja się jak kaczka. Już Renault było lepsze.
~Rafał
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Tutaj wzorowo jak to u Forda. Wyznacza marka trendy. Me wiem czy to tutaj pisać ale przednie hamulce brudzą jak licho. NA początku myślałem, że klocki trochę się zetrą i będzie OK ale nie...wygląda to tak,ze myjesz samochód i po przejechaniu 100km przednie felgi nie są srebne tylko grafitowe jakbym jeździł po kopalnianych hałdach. Tylnie wciąż czyściutkie.
~UzytkownikForda77
Van Facelifting 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Ford S-Max to klasyka dobrego prowadzenia. Wygodne zawieszenie, precyzyjne prowadzenie, samochód dobrze wybiera nierówności, jest także bardzo stabilny podczas jazd autostradowych i wyprzedzania na autostradach.
~Pawel
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Zanim nie kupiem „ forda „nie wiedzialem co to znaczy,teraz jak wsiadam do konkurencji to czuje to od razu.Te fordy jezdza!!W domu jest jeszcze Subaru i tylko te markę mogę zestawiac do mojego SMaxa
~Artur
Van 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Wyraźnie postawiono na komfort kosztem sportowego zaciecia. Zwlaszcza czuje sie to gdy jeździło sie poprzednim modelem. Na zakrecie nie ma takiego czucia i inna charakterystyka prowadzenia.
~Adam
Van Facelifting 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Dobrze skomponowany. Ani za twardo ani za miękko. Auto trzyma się zakrętów i dobrze wybiera nierówności. Nie kołysze się na zakrętach.
~piotrek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Początkowo myślalem że prowadzę autous (wcześniej miałem leona kombi), ale teraz nie wiedze żadnej różnicy. Świetnie się tym jedzie.
~Wojtek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
świetny promień skrętu do przodu, kiepski do tyłu, parkowanie do tyłu bez poprawki po miesiącu jeżdżenia, prowadzi się świetnie.
~Cinek
Van 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Wiele powiedziano. Ja wiem że za późno zdecydowałem się na forda jeśli patrzymy na ten aspekt.
Dziennik kosztów dla Ford S-Max II
7,8
5,6
~Nowy_użytkownik_Forda
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Lepszy niż w Volvo XC 90, w mojej ocenie jest to poziom Audi Q7 poprzedniej generacji.