Oceny Ford S-Max II Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW 2015-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford S-Max II Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW 2015-2018

~Pawel
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Kupiony po dluzszych analizach jako pakowne auto rodzinne.Jako takowe spisuje sie na 6.Auto jest komfortowe,bardzo ciche i dobrze wyposazone,no i oczywiscie mega pakowne. Parkowanie tym tzw”kolosem”dzieki czujnikom,kamerom dziecinnie proste,widocznosc rowniez bardzo dobra.Wykonanie na bardzo dobrym poziomie tutaj nie odstaje nawet od drozych klas premium.a i jeszcze te światla full led dynamic -jak mozna bez tego bylo życ;).Po roku w srodku...
3,8
~Rafał
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Tak naprawę to dałbym 3 i poł gwiazdki. To mój drugi S-Max i niestety jak poprzednio nie miałem wątpliwości, że nowy samochód to będzie też ford tak też już bym go nie kupił. Niestety widoczny spadek jakości wykonania (ogólnie). Z drugiej strony to bardzo wygodne i dobrze jeżdżące auto. Niestety już kilka razy byłem w serwisie z elektroniką - np. przestał działać hamulec ręczny na dwa dni. Dwa razy ostatnio przestała działać klimatyzacja do...
~piotrek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Świetne auto dla 5 osobowej rodziny. Wygodny, przestronny, dosyć dobrze wykonany . Silnik 1.5 jest kompromisem koszty/osiągi - 180 konny disel który zdecydowanie bardziej pasuje do tego auta, jest za drogi.
~ara
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Jest dobrze, silnik to pozytywne zaskoczenie, duzo naczytałem się wszelakich opinii, że słaby, że muli, wg mnie jest bardzo ok, co prawda w niskich obrotach trochę brakuje mocy,ale kiedy wskazówka przekroczy ok 3 tyś obr/min silnik odżywa. Duży minus za jakość lakieru, kilka dalszych tras i złapał kilka odprysków na lakierze, na swoim poprzednim aucie nie miałem tyle przez 7 lat użytkowania.
~ara
~Hlawka
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Auto kupione dla 5 osobowej rodziny. 3 foteliki z tyłu pasują idealnie i święta ie się auto prowadzi.
Dziennik kosztów dla Ford S-Max II Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
3,8
~Nowy_użytkownik_Forda
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Znakomity samochód - pod względem wykonania, jakości, oferowanego komfortu oraz relacji "ilości samochodu" za jego cenę. Rewelacja!
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Świetne auto. Bardzo obszerne w środku, dobra widoczność, niesamowite wyciszenie i zawieszenie. Trochę duże spalanie na dotarciu.
Ford S-Max II Van