Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (33)

~cycu adam
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
bardzo wygodne autko super wyposażenie 4 el szyby, dwie poduszki, centralny zamek , wspomaganie , abs . poprostu bajka niewiele aut ma taki komfort jazdy i miejsca . jednym słowem to auto jest zajebiste (Silnik)
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę cenę auta to jest doskonale. Auto jest niedoceniane. Opinie psuje mu duża ilość modeli z przebiegiem ponad 300 tysięcy z kręconymi licznikami na 160 tys.
~liw
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Odrobinkę za słaby do tak dużego auta, ale ogólnie daje radę (Silnik)
2,8
~scorpio
Kombi 2.5 TD 92KM 68kW
jesli chodzi o kulture pracy na rozgrzanym bez zastrzezen na zimnym jak kaezdy diesel glosny (Silnik)
~mirage
Kombi 2.4 i 125KM 92kW
milusi biegi wchodza troche haczy 2 ale tylko czasami (Skrzynia biegów)
3,8
~aga
Kombi 2.5 TD 116KM 85kW
mam jednostkowy typ, bo sinik chrystlera i podzespoły alfa romeo. Niezła mieszanka, tylko czasami wybuchowa. przy awarii jednego cylindra, trzy tygodnie czekałam na części. O cenie nie wspomnę. ale jak jeździ, to nie powiem - podoba mi się!
~krzypa3@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie rzecz ujmując auto jest "w porządku". Duży, rodzinny "statek" za małe pieniądze. Słabo toleruje niechlujstwo właściciela ( byle hjakie materiały eksploatacyjne, nieterminowe wymiany oleju i filtrów, itp.). Jeśli zadbasz o swoją "Scorukpę" i dasz jej to co zaleca producent będzi ci służyła wiernie aż do kasacji ;D
~yo wpożo men
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
za te pieniądze ... - praktuycznie w cenie poloneza mam super auto
~Wąski, persing@poczta.fm
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto jest super dla ludzi ktorzy chca malo robic przy aucie, tanio jezdzic, i nieduzo zaplacic, jedyna wada dla innych dla mnie nie to to ze jest duzy a raczej wielki. Ja sobie bardzo chwale. Zrobilem nuim 64 tys km i nic nie robilem poza drobna eksploatacja. A co najwazniejsze przy obecnym stanie naszych drog to nic nir robilem w zawieszeniu. Niedlugo szykuje sie do wymiany jeden swozen wachacza i jeden przegub z tylu. To wszystko. Mysle ze...
~AKK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Autko naprawdę przyjemne. Trochę za miękkie jak na mój gust, ale da się wytrzymać. Najsłabszym elementem jest silnik i progi wraz z błotnikami. Zrobiłem nim coś ok. 100000 i byłoby dobrze gdyby nie jeden maluch z pannami w środku, hamujący po wyjechaniu z podporządkowanej na środku skrzyżowania. Uszkodzenie nie mające wpływu na dalsze użytkowanie (rama etc.), dyć to jak spotkanie czołgu z rowerem, ale dzieki temu kapitalkę blach mam za 5 paczek.
Ford Scorpio I Kombi