Oceny Ford Scorpio I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Scorpio I

~totosty@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Pozytywne opinia z jazdy, dużo nie wydałem na czesci, co roku tylko zmieniam filtry, świece, olej, jak na razie jestem bardzo zadowolony z samochodu. Inne 20 letnie auto juz by było na szrocie a ja nadal nim bzykam wszędzie
~carpek@o2.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
zrobiłem tym autem 300 000 km. Nigdy nie miałem lepszego auta. Jak zadbasz to pojedziesz, a jak kupisz szrota to nie będziesz zadowolony. Auto ma teraz 24 lata i jako drugie zostaje u mnie. Części tylko oryginalne bo naprawde sie opłaca.
2,9
~Rafał
Hatchback 2.8 i 150KM 110kW
Gorąco odradzam. Za niewielką cenę można kupić super limuzyne ale jak sie cos popsuje to pożal się boże (aktualnie oddaje na złom za grosze). Padł silnik , przepływomierz , nawet zbiornik na płyn chłodniczy przecieka. Zawieszenia stuka puka churkocze. czasem bałem sie ze kolo odpadnie. w środku ogrom miejsca ale elektronika pada i to czesto (szczegolnie elektroniczne sterowanie okien)
~krzypa3@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie rzecz ujmując auto jest "w porządku". Duży, rodzinny "statek" za małe pieniądze. Słabo toleruje niechlujstwo właściciela ( byle hjakie materiały eksploatacyjne, nieterminowe wymiany oleju i filtrów, itp.). Jeśli zadbasz o swoją "Scorukpę" i dasz jej to co zaleca producent będzi ci służyła wiernie aż do kasacji ;D
~Andrzej W. Koniu19@o2.pl
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
autko ma pełno superlatyw o których można by było opisywać ale ja kto w życiu plusy ciągną za sobą minusy mam nadzieje że + będzie więcej z biegiem czasu ponieważ jak zauważyłem mam to autko od niedawna więc może to się wszystko zmienić mam nadzieje że na +.:)
~Playandwin24
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo ładne autko, klasyk, jakby nie rdza to ideał... Ale zrobić blachę, naprawić niedociągnięcia i cieszyć się autkiem!

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~playandwin24
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Fajne autko i innego nie chce!!!! Chociaż to nie ideał ; )
3,1
~nithhogg
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jak na takiego starca nie jest źle, ale nie jest też dobrze.
~schecter
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jestem zadowolony z niego ale juz nastepnych 400 000km nie pojedzie.
~mnietolotto
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Auto bardzo wygodne, świetny dźwięk silnika,tanie części,komfortowe wyprzedzanie. Niezawodny krążownik za śmieszne pieniądze.