Lista ocen Ford Scorpio I (30)

~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
Jeździłem wieloma autami lubię Japońce tylko dlaczego one są tak skromnie wyposażone. Scorpio kupiłem bo było duże ( a takie auta lubie ) miało jakiś silnik ( może nie najmocniejszy ) i ... nie miałem kasy na nic lepszego, swój egzemplasz 2 lata temu kupiłem za 8,5 tyś :-) jest to Ghia więc jeździ się przyjemnie, w tym roku zmieniłem to co opisywałem skrzynia+silnik, i coś żeby go odmłodzić, całe wnętrze w skórach od wersji ´95 ( sam nie...
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
W sumie bardzo dobrze sie prowadzi, jako limuzyna sprawuje sie niezle, z energiczna jazda tez niema problemu, BARDZO duze i wygodne auto rodzinne.
4,1
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Więc myślę że za takie pieniące nie dostaniemy lepszej limuzyny od takzwanej skorupki więc jak kupujemy taki wozik to później nie narzekajmy na spalanie o na prawde za tą kase jest to super wóz!
~nikip@wp.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
LUDZIE ZACZNIJCIE DOCENIAC TE AUTA BO NIE WIECIE CO TRACICIE NAPRAWDE FORD TA LIMUZYNA POKAZAL ZE UMIE ZROBIC COS DO PODROZY TYPOWO I MALO AWARYJNEGO
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
co tu sie rozpisywac, auto dla wygodnych i lubiacych sie wyrozniac na drodze, za taka kase nie ma konkurencji. jak bede zmieniac auto to tylko na scorpio:D
~Cwx
~Adrianus
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Rocznik 93,manual. Mam go od pol roku (wczesniej mialem 2.0 89) Musze przyznac ze to niesamowity wymiatacz. Mam zepsuty jeden gar wiec mam teraz V5:] i na gazie. Bez jednego gara i na gazie jechalem nim na autostradzie 220km/h.20min jechal z Krakowa do Katowic Az sie boje go sprawdzic jak wroci od mechanika. A to wycie szesciu garow prz przyspieszaniu..ehh NIESAMOWITE WRAZENIA. Odpukac ale nie psuje sie wogole.Na trasie wychodzi mi taniej niz...
~jacek.r@op.pl
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Nie ma drugiego takiego auta oferujacego tak wiele za tak niewiele.
~scorpiomaniak
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Samochód wygodny oszczędny jak na taką pojemność i moc, w długich trasach super, miejsca na tylnej kanapie nie ma więcej w żadnym samochodzie

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~degas@swinoujscie.com.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
jednym słowem niedrogi samochód, który po roku użytkowania kosztuje mnie tyle co ... T R A G E D I A !!!!!!!!!!!!!!