Lista ocen Ford Scorpio I (120) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek G
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Uklad sie zle spisuje na kolejnach podczas jazdy szybsza predkoscia.Latwo sie uszkadza na wiekszych kolejnach.
~Miki
Sedan 2.4 i 125KM 92kW
Brak regulacji geometrii tylnich kol sprawia, ze przy pelnym zaladunku auto ´scina´ tylne opony od srodka...
~MCold
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Prowadzi się go po prostu bajecznie. Przy 110 km/h przykleja się do drogi i do 180 km/h taki pozostaje (więcej nie próbowałem).
~napiórek
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
dobrze sie prowadzi, no chyba ze jade typowa polska droga(kartofliskiem)to jego cięzar troche czuc w kierownicy
~Jeż
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Szkoda ze nie ma wspomagania,w miescie byłby to duzy plus,szczególnie podczas parkowania.Zawieszenie bardzo komfortowe.
~cin 20
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Super prowadzi sie na zakretach! Gdyby miał napęd na przód to było by znacznie lepiej, ale i tak nie jest żle.
~Totosty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Mam felgi 15´ opony 195/65/15 nie wiem w koleinach troche go wyrzuca, nie trzyma sie jak poprzedni model z 86r 2.0 GL 175/15
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Sprawuje sie bardzo dobrze, samochod mimo miekkiego zawieszenia dobrze trzyma sie drogi. Tym samochodem sie plywa, a nie jezdzi.
~jurkuj@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Trzyma się drogi nieżle aledo wymiany duż elementów:końcówki x4,drążkix2,gumy stabilizatorax3,maglownica- przeciek,delikatne.

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomek rasol@o2.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
tylny naped, dobre wspomaganie, trzyma sie drogi a predkosci nie czuc - w zimie cos pieknego :)