Lista ocen Ford Scorpio II (218)

~Kayoypunk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jak dla mnie samochod jest doskonaly tylko jego minusem sa wady silnika ktore najprawdopodobniej zaczynaja sie od oblatywania izolacji na przewodach elektrychnych co prowadzi do zwarc i ubijania poszczegolnych podzespolow silnika
~Guttierez
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Jakby auto było dalej produkowane kupił bym kolejną wersję.
2,2
~xXx
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
ODRADZAM! ZŁE AUTO! Drogie, ciężko dostępne części potrzebene CIĄGLE! Podczas 2 lat jazdy 7 misicy stał u dobrych mechaników. Ciągle coś nawala. Silnik - tragedia. Konstrukcja włoska VM. Gorzej chyba być nie może!
3,4
~niko
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
2.0 DOHC ( 8 zaworowy) 115KM. sprawdzona jednostka z Sierry przez 5 lat żadnych problemów. Przy tej masie pojazdu za słaby-przy wyprzedzaniu zawsze zastanawiam się czy zdąrze. (Silnik)
~qoptics@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Automat troszke opuźniony czas reakcji na gwałtowne depnięcie na gaz ale mozna się przyzwyczaić NO i tempomat :) dla śpiochów za kierownicą hehe nie polecam (Skrzynia biegów)
~mark 40
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Super, jak go zobaczyłem w salonie o się zakochałem, a wcześniej jeżdziłem Cadilaciem STS, więc jak przeszedł to musi być ok, tylko jedno, moją wersję zrobiono na rynek USA więc może to jest skutek, ale nieda się go ukraść
2,9
~ofiara osiągów cossworda - ale żyje!!!! :)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Tragiczny zakup , za pieniądze które dałem za naprawy kupiłbym niezłe auto! (min.SKRZYNIA 5600!)Założyłem inst. gazową która wali , strzela i ledwo działa - nikt nie wie jak to dostroić mimo osprzętu jak do V12.Aha i tak go trzy dni po jej założeniu rozwaliłem-nie zostało nic a ja sobie teraz o tym piszę-także SUPER BEZPIECZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tylko/asz tyle
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
W miare ostry, dobrze sie wkreca, ale strasznie sztywny-nie pasuje do scorpia, pozatym stuka grzechocze, sie poci i wcina olej- a to juz ich przypadlosc. Nalezy tez wspomniec tutaj o diabelskiej wiazce.. (Silnik)
~nianiu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
jestem kierowcą ciężarówki i z przykrością musze stwierdzić że w ciężarówce mam precyzyjniejszą skrzynię biegów niż w mojej skorupie (Skrzynia biegów)

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mirek
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Silnik trochę za słaby i za głośny w górnym zakresie obrotów (Silnik)