Lista ocen Ford Scorpio II (218)

~Driver
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Bardzo specyficzny samochód i rzadko spotykany. Ostatnia limuzyna Forda z napędem na tył w Europie. Nie raz pytano się mnie " co to za Ford? " albo " wersja USA? Kiedy pan sprowadził ? ". Wygląd wyróżniający się a do tego elegancki, bez wątpienia to auto z duszą. Jeśli kupisz go w dobrym stanie to potrafi baaardzooo dobrze się odwdzięczyć. Nie warto przejmować się opiniami ludzi którzy kupili ten wóz za parę groszy i...
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Skrzynia oczywiście automatyczna - W zaznaczeniu manualna, jakiś błąd bo taka tylko wchodzi w tych informacjach ( może to tylko coś mi nie wchodzi) Ten samochód ma to COŚ. Ten silnik sprawia, że się chce jeździć. Karoseria bez rdzy w 19 letnim aucie. Minusem jest słaby stelaż oparcia fotela kierowcy, z czasem się przegina na jedną stronę oraz delikatny panel klimatyzacji.
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wiem ze napewno sa lepsze ja jestem zadowolony za te pieniadze 2 lata temu nie bylo w czym wybierac jesli chodzi o wielkosc pojazdu wiadomo scorupa ma 15 lat boryka sie z pewnymi problemami ale ogólnie jest na kazdy kluczyk i jedzie do celu bez gadania
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Kupując to auto nie myśl ,że masz Melexa! Utrzymanie kosztuje, ubezpieczenie też nie jest tanie ale nabywając go pokazujesz swoją klasę, swój styl. Jeśli masz rodzinę i cenisz bezpieczeństwo oraz komfort to Scorpio spełni twoje oczekiwania za niewielką cenę!!!
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
ma swoje wady, ale silniki, wyposazenie i miejsce w srodku - bezcenne!
~Zentaur
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Było by naprawdę super, gdyby nie te pierdoły z instalacją elektryczną
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jakośc wykonania wnętrza bardzo zadowala i zaspokoi wielu wymagajacych. Wyciszenie dość przyjemne reserowanie. Komfort wysoki na kazdym siedzeniu
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
mówią (ford g**** wort )nie zgadzam się z tym, auto wart pieniążków, a są one niezbyt duże jakie trzeba przeznaczyć na takie auto, polecam wszystkim zainteresowanym.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
silnik oceniam bardzo dobrze. w miare cichy jak na diesla z tego roku. moc 115KM jest wystarczajaca biorac pod uwage duzy moment obrotowy wynoszacy 280Nm. silnik jest elastyczny, w zasadzie 3 mozna wrzuci przy 30km/h czworke przy nie calych 50km/h. przy szybszej jezdzie trzeba utrzymywac obroty powyzej 2 tys. (Silnik)
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
za takie pieniądze ~10.000 - to nic sie lepszego nie kupi jak ktoś chce mieć wygodny, cichy i bezpieczny samochód- przesiadłem się z escorta.TO PO PROSTU CZYSTA PRZYJEMNOSĆ PROWADZIĆ TO AUTKO Jezdzilem juz duzo młodszymi autami - i Scorpio jest naprawde wart jak dla mnie 20.000 -a nie 10.000 poza mega oryginalnym i ponadczasowym wyglądem ( taki starszy wujek - pytał sie czy to nowy czy używany :D W Corroli - duzo mniej miejsca - owszem mało...