Oceny Ford Sierra I Hatchback 2.3 D 67KM 49kW 1982-1986

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Sierra I Hatchback 2.3 D 67KM 49kW 1982-1986

~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Jak zwykle przy modelu Sierra - gniją tylne nadkola - ale są dostępne tzw REPARATURKI i są tanie. Dosyc sporym wydatkiem są wszelkie filtry. Poza tym BEZ ZASTRZEŻEŃ !!!! Moja ma 21 lat - życzę aby każdy kto kupił nowe auto doczekał do tego wieku bez większych inwestycji i napraw - TO JEST OBECNIE NIEMOŻLIWE PO PROSTU.
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
a nawet bdb:)..mialem 3 letniego Poldka 1.6GSi..ukradli mi go..ale to byl samochod tragedia..ciagle cos..ponadto glosny , paliwozerny i ogolnie fatalny...ciesze sie ze go juz nie mam!!:).za to mam Sierre i jezdzi mi sie nia 10 razy lepeij niz tym "gownem" fso..nigdy wiecej poloneza, Fiata czy czegokolwiek PL!!
~Tomek_kr@tlen.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
kupiłem tą sierkę za 3000 PLN dołożyłem do niej około 2000 (łącznie z normalną eksploatacją czyli klocki gumki tłumik, opony,końcówki zawieszenia) i jeszce nigdy mnie nie zawiodło. Bez obawy wyruszam w trasę (miesięcznie robię ponad 5000 Km). Bardzo wygodny, Polecam.
~LISEK
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Wspamiały samochodzik od 1993r w moim posiadaniu prawie niezawodny niestety silnik się kończy szkoda bo przywiązałem się do tego cacka może ma ktoś na sprzedaż silnik do sierki 2,3 diesel
~JUDZIN
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
jak na takie stare autko to sprawuje sie bardzo dobrze
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
dobrze, ale nie świetnie ze względu na mały przelicnik pojemność/moc... ale to wkońcu diesel. Niezawodny, najp[oważniejszą awarią było odczepienie się węża powrotnego od pompy i troszke mi silnik ropą zalało :) rozrząd na kołach zębatych więc nie ma jak go zepsuć nawet gdyby się bardzo chciało :) wpierdala olej rzepakowy połączony z opałowym i nie płacze. (Silnik)
~Rufin z Gorzowa
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Silnik ma przedmuchy do góry ale odpala po 1 obrocie wału.I to nie ma znaczenia czy lato,czy zima.A kopa ma takiego,że ja cię pazdrawliaju.Niestety,5 bieg ciągnie dopiero od 85km/h.Ale za to 160km/h to bułka z masłem.Nonstop oczywiście. (Silnik)
3,2
~ja
~Gregor82
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
troche mułowaty, ale czego oczekiwać po dwudziesto letnim aucie? :) Silnik pracuje cicho. (Silnik)
~DARO Z KLUCZBORKA
Ford Sierra I Hatchback