Oceny Ford Sierra I

Najnowsze oceny Ford Sierra I

~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ford Sierra I
Czego mogę wymagać od 22 letniego auta kupionego za grosze...W sumie kupiełm go okazyjnie (9 lat stał w garażu). Skorupa bez rdzy, wewnątrz czyściutki i zadbany, silniczek dobrze pracuje...naprawy/korekty wyniosły mnie z 400 pln i autko śmiga jak najęte. Wykorzystuje go do wycieczek weekendowych z kumplami (przed każdą całują go czule w dach :)). Kupa radochy za grosze, więc warty polecenia.
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Ford Sierra I
Jak zwykle przy modelu Sierra - gniją tylne nadkola - ale są dostępne tzw REPARATURKI i są tanie. Dosyc sporym wydatkiem są wszelkie filtry. Poza tym BEZ ZASTRZEŻEŃ !!!! Moja ma 21 lat - życzę aby każdy kto kupił nowe auto doczekał do tego wieku bez większych inwestycji i napraw - TO JEST OBECNIE NIEMOŻLIWE PO PROSTU.
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Ford Sierra I
a nawet bdb:)..mialem 3 letniego Poldka 1.6GSi..ukradli mi go..ale to byl samochod tragedia..ciagle cos..ponadto glosny , paliwozerny i ogolnie fatalny...ciesze sie ze go juz nie mam!!:).za to mam Sierre i jezdzi mi sie nia 10 razy lepeij niz tym "gownem" fso..nigdy wiecej poloneza, Fiata czy czegokolwiek PL!!
~silian
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Ford Sierra I
Rewelacyjne autko za małe pieniądze - ja kupiłem swoje z gazem za 1700zł. można wybierać wśrod Sierr starszych i młodszych - jeśli młodsze (do 1992) to najlepiej z Niemiec i dokładać gaz. O pomoc zawsze można prosić fanatyków Sierry: www.sierrafan.pl Gdy bedę zmieniał auto na młodsze - to też będzie Sierra (tyle że sedan, a najlepiej Cosworth:)
~alf
Kombi 2.0 90KM 66kW
Ford Sierra I
ogromny bagażnik (zwłaszcza kombi), świetne trzymanie drogi, zwrotny, ceny części do przyjęcia (łatwy dostęp), 105km, a jeszcze lepiej 125 (dohc) i jeśli z gazem, to na prawdę tanie autko, komfort jazdy wysoki...w sumie...niezłe autko za stosunkowo małe pieniądze i dosyć tanie w ekspolatacji.
~Wariat
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ford Sierra I
Polecam każdemu kto chce mieć niezawodny i tani w utrzymaniu a zarazem naprawdę wygodny samochód
~dawidjagielski@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Ford Sierra I
ogolnie mowiac o moim sedanie to mi sie podoba od dawna
~jaro
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ford Sierra I
auto jest warte ceny jezdzi sie wygodnie wada to ze gnije nigdy mnie nie zawiodl
~tomek
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Ford Sierra I
mialem kilka samochodow ale ten pomimo wieku byl prawie bezawaryjny (bezwypadkowy, obce tablice) malo jezdzil po polsce
~Krasy
Kombi 1.6 75KM 55kW
Ford Sierra I
Za taka cene , z tą wielkoscia jest to auto nie do pobicia:D