Oceny Ford Sierra II Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW 1988-1993

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Sierra II Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW 1988-1993

~Patryk - horizon@vp.pl
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Za tę cenę trudno znaleźć tak wygodny i oszczędny wóz tej klasy i z tego rocznika. Super alternatywa dla Passata który wcale nie jest bezusterkowy a kosztuje 2-3 razy tyle. Mało który samochod znosi mój styl jazdy, ale ten ford mi się opiera już od roku :)
~ali
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Duzy samochod za male pieniadze.Silnik za slaby, ale wystarczy do codziennej jazdy.Male koszty utrzymania i napraw.Chyba jeden z najtanszych diesli na rynku.Trzeba tylko unikac wyeksploatowanych egzemplarzy bo moga dostarczyc sporych problemow.
4,1
~witos_b
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Duży i wygodny samochód za bardzo skromne pieniądze. Wprawdzie nękają go pewne przypadłości, ale zalety raczej przeważają. Utrudniony rozruch w zimie rekompensuje niskim zużyciem paliwa i w miarę niezłymi osiągami. Silnik wytrzymuje spore przebiegi, pod warunkiem częstego kontrolowania stanu oleju i płynu w chłodnicy.
~Fan Forda Sierry
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
nawet nie wiem jak mam te auto skometowac, ale jeszcze jezdzi... hmm... musze sie poskarzyc na tworce tej stony, poniewaz nie moge podać swojego całkowitego przebiegu (troszke ponad 1 000 000 km)
~Komo
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Bardzo dobry wóz. Jeżdżę od 3 lat i nic poważnego się z nim nie działo.
~Morrigan
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
auto naprawde warte polecenia każdemu kto lubi większe i pojemne auta przy zachowaniu rozsądnego spalania i niskich kosztów eksploatacji

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Królik
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Żeby nie zawieszenie i ta rdza to by było niezniszczalne auto na świecie no i trzeba pilnować olejku i nie przegrzewać silniczka. a tak to super!!!
3,8
~NeegerNH
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
auto mi się podoba i ogólnie jest fajne, części dosyć tanie, dużo zamienników, nie wymaga ogromnych nakładów finansowych na utrzymanie auta
~KEFIR
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO AUTA KTÓRE PRZY SWOICH GABARYTACH PALIŁO BY TAK MAŁO.ŻADNYCH DRGAŃ NA KIEROWNICY A TO DIESEL
~królik
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
sierra to super wóz, duża, mocna super sie wchodzi w zakręty niema na co narzekać.
Ford Sierra II Hatchback