Oceny Ford Sierra II Hatchback

Ford Sierra II Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Sierra II Hatchback

~Daniel
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Sierra to nie typowe auto. To nie jest przeciętniak jak golf czy astra. Największym plusem i powodem dlaczego kupiłem to auto jest oczywiście napęd na tył, daje nie złą frajdę i dodaje Sierrce klasy. Plusem jest też silnik, polecam zdecydowanie jednostkę 2.0i DOHC efi. Słabsze jednostki nie radzą sobie z ciężką budą, z kolei 2.0 radzi sobie świetnie a spalanie jest nie wiele większe. Sierra jest bardzo wygodna i pakowna. Mimo że latka lecą to...
3,8
~Banana
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Sierka jest w rodzinie od początku, najpierw jeździł nią dziadek, później tata, a teraz ja. Świetny samochód, stary, ale jary. Blacha w idealnym stanie, aż trudno uwierzyć, że ma już 22 lata :) jeśli się dba i wszystko wymienia na bieżąco to będzie długo służyć :)
~m.r.77@interia.eu
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
samochod tani w kupnie i w utrzymaniu,dobra trakcja i osiagi.goscie w nowych autach czasem az zacieraja silniki zeby scierke dogonic.Mialem juz pare takich aut i jestem zadowolony,nigdy mnie nie zawiodly i zawsze docieralem do celu.Polecam silniki dohc niezle pracuja i sa trwale.tak na marginesie to jeden taki napisal ze woli poloneza, moze dlatego ze brak mu j..j zeby sierra jezdzic.
~volvo340@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
obszerne wnętrze,duży bagażnik,wygodne zawieszenie na polskie drogi i dobrze się jej trzuma,no brak wspomagania ukł kier ale i tak dosc lekko chodzi kierownica,auto ma bardzo dobre światła,bardzo dobre ogrzewanie,a poprzednia sierra była o wiele gorsza i awaryjna,jak widać wiele zależy od poprzednich włascicieli jak dbali o dane auto
~Patryk - horizon@vp.pl
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Za tę cenę trudno znaleźć tak wygodny i oszczędny wóz tej klasy i z tego rocznika. Super alternatywa dla Passata który wcale nie jest bezusterkowy a kosztuje 2-3 razy tyle. Mało który samochod znosi mój styl jazdy, ale ten ford mi się opiera już od roku :)
~grzechu
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
REWELACJA. NAJLEPSZE AUTO ZE STAJNI FORDA. SZKODA ŻE WYCOFANE Z PRODUKCJI KUPIŁBYM ODRAZU 3 . NAPRAWDĘ SAMOCHÓD NIEZAWODNY !! TANI W EKSPLOATACJI, PALI TYLE CO NA ODWYKU. PROSTA I MOCNA KONSTRUKCJA. SILNIK 2,3D BĘDZIE PRACOWAł DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ. JEŻDŻĘ JUŻ 15 LAT ANI RAZU MNIE NIE ZAWIODłA A TROCHĘ JUŻ JĄ WYGANIAŁEM.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~McAron
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
W porównaniu z Mondeo I o takiej samej pojemności Sierra jest o niebo lepsza: elastyczniejszy silnik a podobne spalnie, lepiej zestopniowana skrzynia, zawieszenie lepiej trzyma drogi, z tyłu więcej miejsca. Dokucza jednak korozja tyłu podwozia. Sporo pali, z gazem taniej.
~huragan.sierrafan.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
bardzo dobry samochod -za takie pieniadze nie dostanie sie lepszego auta i tak wygodnego-no i dostarcza niezłą zabawe na pustych ulicach/rondach
4,1
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo dobre i wdzięczne autko pod warunkiem ,że kupimy je w dobrym stanie i będziemy o nie dbać.Moja ocena za całokształt to mocne 4.
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
auto bardzo udane i jeszcze ten rewelacyjny tylny naped. zwolennicy golfow,astr i eskortow nigdy tego nie zrozumieja ze tylny naped jest w rzeczywistosci najlepszy i niezawodny.
Ford Sierra II Hatchback