Oceny Ford Sierra II Hatchback 2.3 D 67KM 49kW 1987-1989

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Sierra II Hatchback 2.3 D 67KM 49kW 1987-1989

~grzechu
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
REWELACJA. NAJLEPSZE AUTO ZE STAJNI FORDA. SZKODA ŻE WYCOFANE Z PRODUKCJI KUPIŁBYM ODRAZU 3 . NAPRAWDĘ SAMOCHÓD NIEZAWODNY !! TANI W EKSPLOATACJI, PALI TYLE CO NA ODWYKU. PROSTA I MOCNA KONSTRUKCJA. SILNIK 2,3D BĘDZIE PRACOWAł DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ. JEŻDŻĘ JUŻ 15 LAT ANI RAZU MNIE NIE ZAWIODłA A TROCHĘ JUŻ JĄ WYGANIAŁEM.
3,8
~mch@ka.home.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
samochód mam już jakiś czas. większych problemów nie ma, co biorąc pod uwagę wiek wystawia mu niezła notę. niestety z tego też powodu co pewien czas coś trzeba wymieniać/naprawiać (zwykłe zużycie); alternator, rozrusznik itp. Silniik za to SUPER; dieselek przy -15 (!) i dwóch zepsutych świecach żarowych odpalał rano bez większych problemów.
~michael@mat.uni.torun.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Bardzo sobie chwalę te auto. W miarę duże, dobrze wyposażone nawet jak na diesla (ABS, ES, SZ, WK, CZ, obrotmierz, welur, podłokietnik) i wszystko za niewielką cenę w porównaniu do niemieckiej konkurencji. Trochę więcej problemów może sprawiać karoseria, rude plamy atakują nadkola, dolne partie drzwi. Części dosyć tanie i dostępne.
4,1
~Adri
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
to samochód warty do obejrzenia jesli mamy niezagruby portfel... ma pare mankamentów ale w latach 90 nie były one tak dostrzegane... mam go juz 10lat i zbyt wiele nie narzekam
~GRYFARTPAWELR@WP.PL
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Sprzedałem ją we wrześniu i trochę żałuję, bo kupiłem nowsze auto i wpakowałem w nie już więcej niż w Sieerę przez 3 lata :-(
~Mariusz

~Kamiński
~Pytek
~GreG_SA
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
trzeba miec trohe cierpliwosci przy przyspieszaniu ale nie jest to przeciez "miejski pocisk" (Silnik)
Ford Sierra II Hatchback