Ocena kierowcy - Ford Sierra II Kombi

qba, 19 lat temu
Silnik 2.0 i 120KM 88kW
Rok produkcji 1992
Ford Sierra II Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
jestem bardzo zadowolony z mojego autka. dla mnie jest samochodem wyjatkowym. bezproblemowym!
silnik forda 2,0 DOHC EFi jest wprost idealną jednostką dla tego samochodu. Jest niesamowicie elastyczny i po niewielkich przeróbkach mozna bez problemu mu podnieść moc. Ma bardzo dobre osiagi i jest trwaly...
dobrze zestopniowana nie sprawiajaca problemow.
dobrze zestrojone, bez wiekszych przechylow na zakretach, pewnie sie kieruje tym samochodem(wersja ze wspomaganiem) ,. nie raz mam odczucie ze jest nawet bardziej sportowo zestrojone, wchodzenie w zakrety z duza szybkoscia tym autkiem to przyjemnosc... Maly minusik za slabsza trwalosc na naszych drogach..
w srodku autko ma ponad czasowy styl i naprawde ma to cos.. a z zewnatrz to juz prawdziwa klasa.. rzadko mozna spodkac auto ktore ma tak piekna linie i sylwetke ktora mimo lat jest nadal atrakcyjna!! ja posiadam wersje kombi. w pare sekund skladajac siedzenia robi sie z sierry ciezarowka!
ogrzewanie wydajne. nigdy nie zdarzylo mi sie zmarznac w tym aucie. wentylacja swietna
nie brakuje miejsca.. czesto sie zdaza podrozowac (wbrew przepisom) w 6 osob
wyciszenie b. dobre.(wersja bezwypadkowa)
niskie koszty eksploatacyjne , autko sie nie psuje. ceny czesci zamiennych nie powalaja na kolana. po za tym duzy wybor sporo tanszych zamiennikow. 9l w miescie ale przy naprawde duzych korkach. na trasie 7,5-8,0l.
cena jak za dobrze utrzymany egzemplarz jest naprawde atrakcyjna. Ludzie po co kupujecie jakies Cinqecenta i te inne syfy? Male niebezpieczne i awaryjne? Sierra nigdy was nie zawiedzie!! (przyp. chodzi o dobrze utrzymany egzemplarz a nie jakis szrot) pozdrawiam..... sierromaniak
nie zdarzylo mi sie nigdy w tym aucie. powazne usterki moga sie zdazyc tylko w zle serwisowanym aucie. ii to jest problem naszych pojazdow.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 120KM 88kW [l/100km]

9,5