Oceny Ford Sierra II Kombi

Ford Sierra II Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Sierra II Kombi

~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
zdecydowanie powinien być to świadomy zakup - by nie dać się wpędzić w "walkę z wiatrakami" (silnik i rdza). Samochód jest mimo to, na tyle wdzięczny, że zastanawiam się nad ponownym zakupem, mimo że stać mnie na lepszy.Jeżdżenie tego typu autem daje w mieście spory komfort. Człowiek nie obawia się kradzieży, "obcierki", stłuczki, zarysowanych drzwi pod sklepem. Generalnie "gościu w wypasionej bryce, wal śmiało, mi nie zależy" :)
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Gdyby była możliwośc za całokształt dałbym 6. Nigdy w życiu nie miałem lepszego samochodu i pewnie już nie będę miał bo teraz takich nie produkują. Niestety w tym momencie nie posiadam już tego samochodu. Musiałem go sprzedać pół roku temu, ze względu na wyjazd. Na decyzję o sprzedazy w duzym stopniu miało również wpływ wysokie ubezpieczenie OC. Jedno mogę powiedzieć. Ten samochód nigdy mnie nie zawiódł.
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Auto jest super WYPAS- nie wiem dlaczego niektórzy się z niego śmieją. Gdyby pojeżdzili "scierą" to zobaczyli by co to znaczy dobry mocny wóz prawie jak passat tyle że za połowe ceny. A ciągnie z kopyta i zarówno na gazie jak i na bezynie, buda "0" rdzy !!! Auto jest super. Ja mam ładownego kombiaka.
~Minio2003
Kombi 1.6 75KM 55kW
Mam ten sprzęt od 5 lat. Wcześniej był w niej silnik 1,8 TD - w lecie dobry ale w zimie tragedia z odpalaniem. Dwa lata temu wyrzuciłem go i zamontowałem benzyniaka 1,6. Chociaż benzyna jest droga to i tak całokształt kosztów nie wygląda źle bo nic się nie psuje.
4,1
~pestek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Trochę zajmuję się samochodami ale naprawdę nie wiem skąd takie skrajne opinie na temat sierry może po stronie malkontentów wypowiadają się wyłącznie właściciele golfów którzy nie mogą znieść sierrek wyprzedzających w sytuacjach gdy ich autkom nie starcza i muszą się wlec w procesji.
3,6
~Roy7515
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
auto ładne, ergonomiczne i pakowne (kombi), mało pali. Za delikatne. Jeśli było zadbane od samego początku, to można się nim nacieszyć, a jeśli nie, to można się trwale wyleczyć z aut marki Ford. Konstruktorzy na siłę komplikowali każdy element tego auta. Gdyby poranne odpalanie nie nastręczało tylu problemów, to pewnie nawet bym nie marudził, a tak zaczynam rozglądać się za czymś innym i na pewno nie będzie to Ford.
~sierrafan
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Muszę go niestety sprzedać, bo zaczynają się kłopoty z blacharką. Mimo wszystko oceniam ten samochód na 5. Jeździłem nim przez 6 lat i przejechałem ponad 150 000 km. Nigdy nie zdarzyło się, żeby nie dowiózł mnie do celu. Zawsze będę miał sentyment do sierry 2.3 D. To jest kochany samochód.
~rocky_Feller
Kombi 1.6 80KM 59kW
Jak na auto 18 letnie to rewelacja. Niezawodne i do codziennego tłuczenia na krótkich trasach w sam raz, w dodatku wygodne i pojemne.
~kasiarz1978@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
całkiem fajny samochodzik.Za niewielkie pieniądze można mieć można miec małą "ciężarówkę" (ja mam kombi),którą przewieziesz prawie wszystko
~ZIBI
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
BRYKA DLA POCZATKUJĄCEJ FIRMY ROBIĄCEJ TYGODNIOWO TYSIĄCE KILOMETRÓW AWSZE DOJEDZIE GDZIE TRZEBA TROCHE ZA NISKI PRZEŚWIT WIEC NIE NA BUDOWY
Ford Sierra II Kombi