Oceny Ford Sierra II Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Sierra II Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993

~El Sonbaty
Ford Sierra II
Auto jest super WYPAS- nie wiem dlaczego niektórzy się z niego śmieją. Gdyby pojeżdzili "scierą" to zobaczyli by co to znaczy dobry mocny wóz prawie jak passat tyle że za połowe ceny. A ciągnie z kopyta i zarówno na gazie jak i na bezynie, buda "0" rdzy !!! Auto jest super. Ja mam ładownego kombiaka.
~pestek
Ford Sierra II
Trochę zajmuję się samochodami ale naprawdę nie wiem skąd takie skrajne opinie na temat sierry może po stronie malkontentów wypowiadają się wyłącznie właściciele golfów którzy nie mogą znieść sierrek wyprzedzających w sytuacjach gdy ich autkom nie starcza i muszą się wlec w procesji.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Ford Sierra II
samochod dobry a przy tym tani, jesli nie byl po wypadku nie powinien rdzewiec,mala masa 1155kg i moc 120km/88kw i tylny naped moga dostarczyc milych wrazen:) wygodne autko na dluzsze podroze :)
~luke200
Ford Sierra II
Drogi w utrzymaniu, szczególnie bez instalacji LPG, ale dostarcza dużo radości z jazdy i daje poczucie bezpieczeństwa.
~qba
Ford Sierra II
jestem bardzo zadowolony z mojego autka. dla mnie jest samochodem wyjatkowym. bezproblemowym!
~ciapul@poczta.onet.pl
Ford Sierra II
Duży pakowny samochód a i ktoś kto lubi szybką jazdę będzie zadowolony

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mariusz
~Azmar
Ford Sierra II
Brak klimy troche przeszkadza ale i tak jest nieźle (Wentylacja i ogrzewanie)
~urbanek-r@wp.pl
Ford Sierra II
silniczek pracuje równiutko ,jak do tej pory nie miałem z silnikiem żadnego problemu.A lubie poszaleć (Silnik)
~hebel
Ford Sierra II Kombi