Oceny Ford Sierra II Sedan 2.0 105KM 77kW 1987-1993

Najnowsze oceny Ford Sierra II Sedan 2.0 105KM 77kW 1987-1993

4,1
~zbysiu
Sedan 2.0 105KM 77kW
Samochód prawie pełnoletni i co niektórzy pomyślą,że facet ma żle w głowie poukładane,że jeszcze czymś takim jeżdzi,ale to naprawdę ,dla mnie, super samochodzik.Wyciąga jeszcze ponad 200km/h,nic się nie trzęsie i nie puka.Nigdy nie miał zainstalowanego gazu.Jeżdżę tylko na verwie 98,używam dobrego oleju i likwiduję wszystkie drobiazgi na bieżąco.
~konkwista@autograf.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
Na pewno wizualnie nie jest to zjawiskowy samochód, ale mimo wszystko ma swoje zalety.Jeżdziłem też Sierkami 1.6. i 1.8. ale niepolecam, strasznie wołowate, a spalanie takie samo. Więc jeśli Sierra to tylko z silnikiem DOHC.
~Andrzej-Kraków
Sedan 2.0 105KM 77kW
Ogólnie nie mogę na nic konkretnie narzekać,do auta po prostu leję benzynę (auto bez gazu od zawsze),wymieniam olej z filtrem w silniku,którego tyle samo wylewam(silnik nie bierze nic oleju).Do tego stopnia jest ok,że zastanawiam się nad zmianą na inne auto oczywiście też Forda.Tą Sierrę mam po prostu już 10 lat i troszkę mi się znudziła,może teraz Mondeo......
~prawiefordziarz
Sedan 2.0 105KM 77kW
Choć latek juz trochę minęło to jeszcze wzornictwo Forda nie wygląda aż tak archaicznie jak niektóre modele z lat mojej sierry. Co ważne to jest bardzo wygodny samochód. Regulacją foteli któryś z konstruktorów autentycznie się przejął.
~rsierra
Sedan 2.0 105KM 77kW
Mam sierrkę juz spory czas, super wygodna, spalanie nie złe od 10 do 15 litrow gazu przy tym te 10 to tez nie jest niedzielna jazda do koscioła zawieszenie wygodne moze trochę za miekkie przyspieszenie zaskakujące wielu kierowców jest zaskoczonych czesci bardzo tanie!!!!!
~piotrek goering@wp.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
mam ten samochód już 8 lat jestem bardzo z niego zadowolony i muszę powiedzieć ,że jak na razie nie mam zamiaru go sprzedawac no chyba ,że trafiłbym na sierre nową w wersii ghia co jednak jest nie możliwe
~Master7272
baz zastrzeżeń http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4427272
~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
jak już pisałem jeżdże tym samochodem od 6 lat i nie zamierzam go zmieniać, wole zainwestować w naprawe blachy ( progi i nadkola ) niż odkładać pieniądze i szukać przygody z innym autem
~kawonker
Sedan 2.0 105KM 77kW
jak na takie wiekowe autko to nie ma co narzekać chyba że ktoś jest skąpcem...ale zawsze można malucha kupić:-)
~macieli.@neostrada.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
gitarowe auto dla każdego.w zamian za szacunek,i opiekę "zdropwotną" będzie się śwetnie sprawować.jednym słowem: SERCE ZA SERCE.
Ford Sierra II Sedan