Oceny Ford Taurus– wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Taurus

~szelusie@epf.pl
Sedan 3.0 V6 145KM 107kW
Ford Taurus III
Jeździłem już około 30 samochodami , ale jak do tej pory żaden nie mógł się równać taurusowi .
~abbccc@polbox.com
Kombi 3.8 V6 141KM 104kW
Ford Taurus II
Kupiłem Taurusa Kombi 12 letniego przypadkiem gdyż spodobał mi się niesamowity czerwony środek skórzano-pluszowy. Klima była padnięta i nie naprawiałem. Przejechałem w ciągu 2 lat ok. 60..70 tys km (w tym do Chorwacji). Przez 1-y rok zmieniłem (z napraw) 1 końcówkę drążka. Potem zawieszenie zaczeło się nieco sypać (wachacz, 2 silent blocki i kilka pierdułek) - niestety nie mogę za to winić samochodu bo to nie jest pojazd na bezdroża a tak mogę...
~zywczok@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Ford Taurus II
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
~RadAg!
Kombi 3.0 V6 147KM 108kW
Ford Taurus III
Wspaniałe auto, nie ma w europie takich wozów, nawet najlepsza europejska konkurencja się chowa. Płynie po drodze. Daje ogromną frajdę podczas jazdy.
~wojtek
Sedan 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Ford Taurus III
nie jest to pojazd do rajdów ale solidny, trwaly i bardzo wygodny pojazd.
~cezar@op.home.pl
Sedan 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Ford Taurus III
Byłem rozczarowany wielkością wnętrza - dla czterech osób jest go zdecydowanie za mało w takim typie auta. Denerwujący jest brak dodatkowych schowków, półeczki lub kieszeni w drzwiach.
~~zzz~
Sedan 3.5 i V6 263KM 193kW
Ford Taurus V
moge powiedziec ze jesli chodzi o przestronnosc to jedynie auta typu Audi A8 czy Mercedes S mialyby cos do powiedzenia. Audi A6, BMW 5 - te juz nie maja szans
~flash07@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 i V6 LX SE 154KM 113kW
Ford Taurus IV
Daje mu 3+, chcialem amerykanska duza duza bryke i mam. To jest family sedan i do niczego innego sie nie nadaje poza wozeniem stada bachorow, Acha drobna podpowiedz - jesli chcecie sie pozbyc tego idotycznego dzwieku jak ktos nie zapnie pasow na fotelu obok, trzeba zalatwic sobie zapiecie z jakiegos junkyardu.
~a.r4@wp.pl
Sedan 3.0 V6 145KM 107kW
Ford Taurus III
bardzo wygodny i nienudny świetny ksztaut dobre hamulce dobre trzymanie drogi mimo 5 m dlugości bardzo bezpieczny i dośc trwaly niezawodna cicha i elastyczna skrzynia biegow ZASKAKUJĄCO NISKIE CZĘŚCI URZYWANE I ICH DOSTĘPNOŚĆ - GORĄCO POLECAM NISKI SPADEK WARTOŚCI
~inwestor
Sedan 2.5 89KM 65kW
Ford Taurus I
auto psulo sie caly czas do tego stopnia ze balem sie nim jezdzic, bylo duze wygodne i cale przegnite ;-) wiem ze po 3dniach nastepny wlasciciel zatarł silnik...
Ford Taurus