Oceny Ford Taurus II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Taurus II

~Fiskuzz
Ford Taurus II
Myślę, że to świetny, niespotykany w Polsce i wyjątkowo wygodny samochód, jest wolny (Vmax 130 km/h), mułowaty (0-100 km/h koło 16 sekund), ale jak już wspomniałem to nie auto sportowe, tylko doskonały obiekt, aby uskuteczniać P.O.M.* Znajomy stał przede mną na światłach maluchem. Mówił, że w obu lusterkach widział moje reflektory. To jest w nim niesamowite, facet się od razu inaczej czuje z takim samochodem, żeby tylko był trochę tańszy w...
~zywczok@wp.pl
Ford Taurus II
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
~abbccc@polbox.com
Ford Taurus II
Kupiłem Taurusa Kombi 12 letniego przypadkiem gdyż spodobał mi się niesamowity czerwony środek skórzano-pluszowy. Klima była padnięta i nie naprawiałem. Przejechałem w ciągu 2 lat ok. 60..70 tys km (w tym do Chorwacji). Przez 1-y rok zmieniłem (z napraw) 1 końcówkę drążka. Potem zawieszenie zaczeło się nieco sypać (wachacz, 2 silent blocki i kilka pierdułek) - niestety nie mogę za to winić samochodu bo to nie jest pojazd na bezdroża a tak mogę...
~~Mario
Ford Taurus II
Rewelacyjny samochod z bardzo bogatym wyposazeniem, swietnym silnikiem za bardzo niska cene - 1000 USD za takie auto to grosze. Od 2 lat przebywam w Chicago, jezdze Taurusem GL w wersji combi i powiem ze chyba trudno bedzie mi sie z nim rozstac- chyba sprowadze go do Polski!;-)
~michal_5000
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Ford Taurus II
Świetny wóz. Jedyna moja uwaga - oczekiwałbym nieco lepszych materiałów i wykończenia. Przy czym nie porównuję teraz z jakimś oplem czy dełu (bo te zostają daleko w tyle), tylko z Acurą Legend, Mazdą 929, Oldsem Aurora - czyli autami segmentu "premium".
~Piotrekzet
Ford Taurus II
Nie zamieniłbym na żadnego europejczyka. Przedtem jeździłem Tempem, też było nieźle, ale za mały. Tak naprawdę tylko Amerykanie potrafią budować samochody. Pozdrawiam posiadaczy Daewoo, życzę szczęścia
~e.radziejewski@pata.pl
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Ford Taurus II
samochód jest bardzo wygodny, typowo rodzinny, fakt eksploatacja jest kosztowna ale przy tych możliwościach jakie posiada to cena która trzeba zapłacić, rujnująca sprawą są naprawy a zwłaszcza koszt sprowadzanych części jesli maja być nowe, ja staram się używać tylko takich i chyba sie to opłaca, jeśli miałbym zmieniać na inny to chyba tylko na nowszy i młodszy model taurusa.
2,7
~cwapr@access4cheap.com
Ford Taurus II
Model taurus sho. Super szybka czterodrzwiowa maszyna, ale co z tego skoro kupa zlomu. Sprzeglo wymienialem 4 razy, silnik przeciekal, twarde sprzeglo i skrzynia biegow, a najgorsze, ze w lecie po 2-3 godzinach jazdy gasl. To byl moj trzeci ford w zyciu. Nigdy wiecej fordow i amerykanskich samochodow. RC
~simms@poczta.fm
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Ford Taurus II
autko posiadam 1,5 roku i mimo swojego przebiegu oprocz serwisowych wymian nic przy nim nie robilem, cicho, silnika praktycznie nie slychac, moze troszke przy przyspieszaniu (ale jak sie redukuje do trojki przy 110km/h to chyba ma prawo, dynamiczny mimo swoich rozmiarow, rodzinne autko ze sportowo nutka. piekna sprawa :D
2,6
~Daro
Ford Taurus II
Jedyne co zasługuje na uwagę to silnik, niezawodny reszta, wymaga pilnej uwagi i napraw.