Oceny Ford Transit Connect I Van LWB

Oceny Ford Transit Connect I Van LWB – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Transit Connect I Van LWB

~tennowiesz
Ford Transit Connect I
Mała ciężarówka, trochę toporna ale da się lubić, przede wszystkim uniwersalna, ekonomiczna i cierpliwa. Spalanie w cyklu mieszanym 6,2 l latem, zimą pół litra więcej. Dość głośny powyżej 120 km/h. Pakowny i ładowny 1 t. ( wersja max. ) Niejednokrotnie słyszałem podziw, że takie gówno a tyle przewiezie... Nie sprawił mi nigdy zawodu, wymieniłem tylko akumulator i końcówki stabilizatora. Sprzedawałem z sentymentem i kupiłem connecta II (...
~BRZ
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 110KM 81kW
Ford Transit Connect I
Ogólnie dobry samochód użytkowy, duża ładowność 1000kg, oddzielona paka ściana w moim przypadku, dużo miejsca w szoferce, silnik mocny i dynamiczny, duży koszt rozrządu, rozrząd na pasku + łańcuch zatopiony w misce olejowej koszy ok. 2000zl, i niestety duże spalanie ok. 8,7 l/100km. Wydaje mi się że spalanie jest powodem jakiejś wady.. może ktoś coś podpowie?
~Nik
Ford Transit Connect I
Auto jako całokształt oceniam dobrze. Trwałe plastiki tapicerki odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Przestrzeń bagarzowa oddzielona od kierowcy na stałe bez możliwości włożenia dłuższych wąskich elementów jest minusem gdyż standardowy 2.50 element nie można zapakować nawet po przekątnej
~Szybki
Ford Transit Connect I
Spodziewałem się że jest to typowo robocze auto toporne i o ciosane ale powiem jedno kształt auta nie jednego może wprowadzić w błąd. Z fordem typowym Transitem niema nic wspólnego.
~Tomasz Hajto
~pawelk1
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
30tys km awaria pompy ukladu wspomagania kierownicy (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Marcin
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
Mam silnik 1,8 tddi troche duzo pali. We Wrocławiu 10l na 100 km. Ale za to jest niezawodny:) (Silnik)
~Ela
Ford Transit Connect I
Silni chodzi strasznie głośno (jak traktor) ale jak na samochód dostawczy przyśpieszenie nie jest takie złe (Silnik)
Ford Transit Connect I Van LWB