Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuczis
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
poważne usterki ? zdarzyły mi się dwie jedna przy 35 tysiącach ... łożysko na pompie walneło (stwierdzono w serwisie)wada fabryczna) i druga ostatnio - autko nagle zgasło i koniec > problem? brak komunikacji pomiędzy pompą a komputerem ogólnie przerwa na jakimś kabelku w kostce. i to by było tyle z usterek które unieruchomiły moje autka w trasie
~boruta
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
wymienione 2 pompy wtryskowe,łozysko przód 2xtarcze,szczęki,końcówki drążków,gumy wachaczy,przeguby wachacza prawa strona 2x,wtryskiwacze ale po wymianie odzyskał wigor,koło pasowe napędu alternatora a do tego zardzewiał na przodzie dachu i do wymiany mam obie piasty kół tylnych .ale czy inne sie nie psują?
~fpuh@poczta.o2.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Samochód niesamowicie awaryjny - przednie zawieszenie, centralny zamek, układ kierowniczy, turbosprężarka (siadła na trasie po 90000km), korozja całego nadwozia, pęknięcia na połączeniach elementów bocznych, fatalny montaż (fabryczny?) przednich elementów nadwozia
~hellmut1@wp.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Po 3000km coś walnęło w silniku... Poszedł do serwisu i stał tam 6 tygodni.Po wielu nieudanych próbach naprawy wymienili CAŁY silnik na nowy(dla ciekawskich koszt ok. 37 000 zł) Uwaga na OMC Motors. Trzeba MOCNO kłocić się o auto zastępcze i wtedy ściągną.
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
nic powaznego. przez przejechane 60tyś. km raz wymienilem lozysko podpory półosi (300zł) i czujnik cisnienia oleju za 25zł. a poza tym tylko olej i filtry (co 25tyś. km) i klocki przy 120tyś km
~bodek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
żadnych poważnych usterek - jak się na czas wymieni klocki, szczęki końcówki i amory, bo nasze drogi przypominają drogę w kamieniołomach, to wszystko śmiga jak w zegarku
~seba
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Nie mialem jeszcze problemu lecz wydaje mi sie ze mam spadki mocy podczas gwaltownego wcisniecia pedalu gazu (jakby odcinal paliwo p 3000 obr na sek potem ok)
~Jurek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
300tys turbina, ale okazalo sie pozniej ze to przez dziurawy waz gwizdalo . A wiec nie wiadomo ile by jeszcze dziala . . . .
~Marcinek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Pompa wody(własna głupota)Przegóby(niestety zamiennik za 170 zł długo nie pochodzi,około 3msc.Auto dziennie pokonywało 540 km)
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
na razie nic. ale podobno lubia padac pompy paliwa. leje dobry olej syntetyk i verve na orlenie wiec zobaczymy czy to cos pomoze.