Lista ocen Ford Transit V 2.4 TD 125KM 92kW 2000-2006 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Przy obciążeniu rzędu półtorej tony na pace, silnik pracuje nawet nawet. Za to na pusto-co dzień inaczej. Raz ma przyspieszenie, raz nie. Nieraz udało się usłyszeć turbinę, rzadziej nie. W autach wyposażonych w turbo czuje się moment, gdy turbina zaczyna pracować, wciska cię w siedzenie, ja tego uczucia nie poznałem w fordzie.
~Marcin
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Całkiem nieźle ale głośno, głównie przy porannym rozruchu. Bezproblemowo z przyczepą. Czytałem krytyczne oceny innych użytkowników i niestety nie mogę ich potwierdzić przy moim silniku wymieniłem jedynie łożyska w napinaczu paska wieloklinowego i nic więcej bez żadnych nawet najmniejszych usterek.
~Stępień Krzystof
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Silnik totalny złom wymieniłem już pompę wtryskową , olej dostaje się do chłodzenia pali paliwa jak duża ciężarówka wszystko w nim łomocze jeszcze jeżdzę ale muszę się go wyzbyć nie polecam
~robert73
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Jeśli chodzi o silnik to jest super mam wersje 125km naprawde jest czym jechać ,ciągnie z dołu no i przede wszystkim jest na zwykłej pompie, żwawo wchodzi na obroty.
~adam1027@wp.pl
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Głośny, dużo pali, wtryski do bani. Jednak 137 KM daje niezłe osiągi i elastyczność - jedyne co jest fajne w tym aucie (oczywiście jeżeli nie stoi w naprawie).
~kkk
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
sport to to nie jest, ale 100 w trasie można jechać bez zarzynania motoru-niecałe 3000 obr. Można prędzej, lecz pewnie szybko by padł.
~grześ
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
wolny most jeżdżę po górach polska czechy załadowany czy pusty jedzie tak samo srodnio długi maks wysoki ładuję po dach
~Michał
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
OPISUJE ROCZNIK 2007 z 125 konnym silnikiem tdci!!!nie moglem sie go doszukac,wiec zaznaczyłem 2006.
~Tomek!!
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Jest Ok!! Mógłby być cichszy ale nie można narzekać!! Przecież to samochód dostawczy!!

Usterki Ford Transit V

Ford Transit V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Gdyby nie jego awaryjność byłby naprawdę ok. Moc wystarczająca.