Oceny Ford Transit VI Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2009-2013

Ford Transit VI Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2009-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Transit VI Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2009-2013

~Władysław Górski
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
fajny dostawczak za dobre pieniądze, polecam auto do pracy- silnik nie zawadny, żdnych problemów , skrzynia również , do tej pory za 5 lat wymieniałem olej , filtry, dbałem o autko, dwa razy łączniki od stabilizatora, dwie klamki do drzwi - więcej nic , samochód jeździ jak nowy, nic się nie tłucze nic nie puka, tylna zawieszenie to w ogóle nigdy nie zepsuje się.. owszem nie bez wad ale to są drobne rzeczy w porównaniu do silnika , plastiki są...
~Wojtek237
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
fajny samochód, pracuje na nim już 3 lata i nic się nie dzieje, mam dwoje drzwi rozsuwanych bocznych bardzo wygodnie załadować różne rzeczy, szybki mam z dwóch stron i 6 foteli. Dobrze się prowadzi i wygląda, wygodne auto nawet dla dużej rodziny, spalanie w normie bez szału ale i nie ma tragedii. POLECAM
~macij szt
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
auto ma bardzo dobry silnik nie do zajechania jlepsze 110-115 konne-tanie czesci, zrobilem juz 180 tys wymienilem laczniki stabilizatora i zamek drzwi bocznych.tyle z napraw. plastiki sa dupiaste i o blache trzeba dbac. polecam auto bezproblemowe
~bartekmanu
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
BDB bus. Posiadam od nowości w wersji 6 osobowej, z przedłużoną paką. Bardzo komfortowe auto. Pełno schowków, miejsca, bogatsze wyposażenie w porównaniu z innym busami w tej klasie. Duża paka
2,3
~wisniowy85@op.pl
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
uszczelki w drzwiach przepuszczają powietrze i wodę na myjni (Wyciszenie)
Ford Transit VI Van MWB