Ocena kierowcy - Ford Transit VI Van MWB

Władysław Górski, 9 lat temu
Silnik 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: 5 lat
Ford Transit VI Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik , skrzynia , paka, zawiacha bez zarzutów
Inne : plastiki , klamki , zamki, łączniki
fajny dostawczak za dobre pieniądze, polecam auto do pracy- silnik nie zawadny, żdnych problemów , skrzynia również , do tej pory za 5 lat wymieniałem olej , filtry, dbałem o autko, dwa razy łączniki od stabilizatora, dwie klamki do drzwi - więcej nic , samochód jeździ jak nowy, nic się nie tłucze nic nie puka, tylna zawieszenie to w ogóle nigdy nie zepsuje się.. owszem nie bez wad ale to są drobne rzeczy w porównaniu do silnika , plastiki są do du... kiera się wytarła w pół roku ale zrobiłem skórę i jest dobrze, klamki też są słabej jakości ale są tanie jak barszcz i sam wymieniłem klamkę w 15 minut dwie śruby odkręcić i podłączyć wtyczkę od centralnego zamka na wcisk.. nie rozumiem co mają na myśli poprzednicy co tak n arzekają na transita pisząc że cały czas się coś dzieje ? mam 5 lat auto i dzieje się tyle że wożę towar do sklepu co drugi trzeci dzień i zabieram rodzinę na wakacje bo mam 6 miejsc - i mogę zdemontować kanapę tylną i przewieść coś grubszego na pace.. polecam auto jest dobre i przy odrobinie troski będzie służyć długo i bezawaryjnie
bezproblemowy silnik do pracy
dobra
dobrze nie ma problemów jak są to naprawdę drobne i tanie w naprawie co najważniejsze
słaba , co tu dużo mówić jest słaba i już
wszytko ok
wentylacja jak i ogrzewanie jak i klima to wszystko słabo chodzi ale chodzi i się nie psuje
duża paka i wygodne fotele z przodu i z tyłu
kiepskie można by było dołożyć trochę jakieś maty wygłuszającej tu i tam
dużo tanich części dostępnych od ręki , na szczęście nie musiałem jeszcze ich kupować ale na przyszłość warto wiedzieć
bardzo dobrze
w każdym aucie są jakieś usterki w tym na szczęście drobne
brak poważnych usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW [l/100km]