Oceny Ford Transit VII

Oceny Ford Transit VII – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Transit VII

~cubici
Ford Transit VII
Z przykrością stwierdzam, że auto jest gorsze od poprzednika. Jestem fanem Transitów jeśli chodzi o auta użytkowe dlatego z niecierpliwością czekałem na moment kiedy zasiądę za kierownicą. No i jak się okazało bardzo się rozczarowałem. Silnik na zimno chodzi jakoś dziwnie. Jak się rozgrzeje jest lepiej. Auto strasznie wpada w "buczenie" przy niskich obrotach czego nie było w poprzedniku. Przy wyciśnięciu pedału przyspieszenia silnik sam dodaje...
~Rob
Ford Transit VII
Dodaję ocenę, bo wybierając samochód ciężko mi było znaleźć coś o fordzie. Na drogach królują ducato, transitów jest mało i zastanawiałem się dlaczego, skoro cenowo bardzo podobnie a nawet ford lekko droższy. Ford zwrócił na siebie uwagę bo jest inny, mnie osobiście się podoba a znalazłem opinię że wnętrze jest ok. Do rzeczy... zakochałem się w tym samochodzie. Jest bardzo wygodny. Kierownica zgrabna od fordowskich osobówek, tempomat to...
~Marek
Ford Transit VII
Jestem bardzo zadowolony dla mnie to auto to wół roboczy często prześladowanie ok 1,5t i żadnych problemów trasa głównie miasto spalanie 8,6-9,2 nie rozumiem większości komentarzy czy to są wasze auta czy firmowe?
~Eryk
Furgon 2.2 TDCi 155KM 114kW
Ford Transit VII
Samochód bardzo fajny, dobre wyciszenie, bardzo duża liczba schowków. Fajne spalanie jak na takie gabaryty, Fiat ten mniejszy mi palił 9 litrów a tym udało mi się zejść do 6.5 litra - a jest dwa razy większy. Wszędzie tylko te same dostawczaki - ducato itp. Tym mamy szansę się wyróżnić.
3,3
~gas
Ford Transit VII
Nie kupujcie tego badziewia.4xlaweta.przy 97kkm nowy silnik.slaba dynamika. ciągłe usterki powodują tryb awaryjny i jazdę z ograniczoną mocą.przy poprzedniku wypada słabo.wspolczucia nieszczęśnikowi który kupi auto z przebiegiem ok 200kkm. w nadziei że mało uzywany
1,0
~Przypał
Ford Transit VII
Mamy z bratem 3 samochody 2 ducato i kupilśmy Forda transita 2017 za 140 tyś zł boże kochany oby jak najmniej takich pomysłek auto nie jedzie jest głośne a co najgorszę mamy na każdy busie ten sam zestaw drabin n Ducato są na dachu od 5 lat i nic sie nie dzieje w Fordzie SPADŁY PO PRZEJECHANIU 200 km dziura w dachu same kłopoty NIE POLECAM
2,6
~Adam PV
Furgon 2.2 TDCi 100KM 74kW
Ford Transit VII
Plus za miejsce i funkcjonalność szoferki. Auto trzyosobowe każdy ma miejsce na nogi. Niestety auto awaryjne, a Ford Polska nie idzie klientowi na rękę.
~dariusz kowalski
Ford Transit VII
5 lat jazdy mieszanej Miasto-autostrada, zadnych usterek, przyjemne wnetrze przy nim takie busy jak vw Crafter czy Renault Master to jakies nieporozumienie
~waldek
Ford Transit VII
Dostawczak jako całość dość ciekawie się prezentuje , kabina kierowcy dość sympatyczna jedynie fotel kierowcy mógłby być wygodniejszy . Przestrzeń ładunkowa i jej dostępność zdecydowanie na plus.
~marendaa
Ford Transit VII
Nie ma na drodze "busa" ktory by mnie nie wyprzedzil. Silnik nie ma mocy !