Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

adrio@czat.onet.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1989
FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 - Oceń swoje auto
był i jest. w fatalnym stanie ale zadna maszyna nie przetrwała by takiej jazdy. nic przy nim nie było robione przez ostatnie lata nawet nie wiem ile bo tak długo. jak bu nie to ze tyle pali i jest tak głosny to nie kupował bym innego. jesli ktos ma szanse kupic zadbany!!! egzemplaz z gazem(spalanie) i z 5 biegowa slrzynia (chałas i spalanie) to naprawde polecam. jak bym miał taki to bym nie zmieniał!!! ale ze moj to trup to teraz mam fieste ;)
silnik nie za dobry ok. 50 000 miał kapitalke. po niej do 90 000 jezdził bez problemy na prawde nigdy sie nie bałem ze nie dojade ale spalanie to juz inn bajka
naprawde dobrze jesli ktos nazeka ze mu wsteczny zgrzyta niech sobie linke naciagnie i ok. poldek ma o wiele gorsza
wychyla sie bardzo ale i tak czasem udawało mi sie zaskoczyc o wiele lepsze samochody jechałem nim niedawno 140 wiecej sie bałem bo juz podskakiwał. no i na wakacjach urwałem koło, mocowanie padło. ale miało do tego prawo bo nigdy przy nim nic nie było robione nawet amortyzatory ni były wymienane. i nadal przechodza przeglady!!! kto zna iny samochud ktury tyle wytrzyma?
nie daje piatki tylko dlatego bo nie mam prawego lusterka :-( a tak jest wrecz wysmienicie teraz mam fieste i jest troszke gozej
słabo ja miałem egzemplaz z okragłymi kicznikami ine chyba były lepsze ile i tak jest nie za dobrze
wentylator od ogrzewania (od chłodzenia tez) to w nim chyba nigdy nie działał nagrzewnica wymieniana bop bielła. w tym miejscu jest bardzo zle
miejsca jest sporo mam 189 cm wzrostu i z pzrodu nigdy mi miejsca nie brakowało, ale za mna juz tylko mniejsi mogo jechac (chociasz moj tata sie miesci a mam prawie tyle co ja ale to juz nie jest wygodne)
buuuuu nie da sie prawie przez koma gadac ja zawsze jak ktos rozmawiał przez tel to wbijałem 4 albo na luz bo inaczej nie pogada.
tu jest zle 12 w miescie na trasie lepiej podobno jak był nowy to 7 ale teraz kjoło 8.5 spalanie tylko poldek ma gorsze. ja nie zakładałem gazu bo pewnie nie dotrwał by zeby go odrobic
niewiem jak teraz stoja bo moj był w rodzinie od nowosc.
z drobiazgow to mało co działało w nim:-(
oprucz chamulców (ale to dopiero pod koniec) to wszystko ok. załoze sie ze zaden samochod nie mam talkich niskich kosztow eksploatacji jai moj model (oprucz spalania;) w nim nic nigdy nie robiłem oprucz remontu ale to moj starszy. tylko dolewałem olej i benzyne w maluchu wiecej trzeba robic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 75KM 55kW [l/100km]

9,7