Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

o...u, 17 lat temu
Rok produkcji 1990
FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 - Oceń swoje auto
jak na 15sto letnie auto z lpg za ktore zaplacilem 800 zl i podrozuje nim po calej polski bezawaryjnie to musze powiedziec ze to auto jest dobre taka uczciwa 4
Ogólnie bez zarzutów. Zbiera się lepiej niż nie jeden poldek. Pare razy scigałem się z kolegą, ktory ma poloneza 1500 z 93 roku. Doslownie nie mial szans na drugim biegu tuz przed wlaczeniem trzeciego moj fiacik byl daleko z przodu. Ma wygar ten silnik moze tez przez to ze fiaty sa stosunkowo lekkie. Ogolnie silnik zrywny i wmiare elastyczny
Biegi wchodza u mnie bez zadnych problemów a nawet wchodza bez sprzegla POLAUTOMAT :)
Troche za lekka dupa zima.Musze wkladac do bagaznika na zime 2 stare maszyny do szycia i bez zimówek sie nie obejdzie przynajmniej na tyle.
ja osobiscie slabo widze w lusterkach.Podobie jak we fiacie 126 p nie mowiac o bis-ie jakies te lusterka do dupy ale poza ty widocznosc ok.Jak do kazdego auta trzeba sie przyzwyczaic
jak dla mnie to brakuje polek w drzwiach ale poza tym ok
to zalezy od egzemplarzu u mnie akurat slabo grzeje
bardzo duzo miejsca na tyle jest jak w limuzynie
u mnie silnik bardzo slychac niestety
jak na 15stoletnie auto z gazem lichej firmy lovato to uwazam ze jest niezle.Miasto 11 trasa 9-10
tanio mozna kupic na gaz, lac i jezdzic
wedlug mnie tej rubryki nie powinno byc.Bo nie mozna oceniac auta ktorego jestem 3 cim wlascicielem.Jak sie dba tak sie ma.Jakbym mial fiata od poczatku to podejrzewam ze po 20 latach mechanicznie by byl igla bo jak juz cos mam to dbam ale na poboczu jeszcze nie wyladowalem. Minusem sa wiecznie stukajace krzyzaki i przednie prawe zawieszenie i tylne piszczace piora
liche wały napedowe, liche hamulce ale ogolnie prosta ale w miare bezawaryjna konstrukcja

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 75KM 55kW [l/100km]

10,2