Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

piotr.stawarz@bt.jordan.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 1986
FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 - Oceń swoje auto
Nie sprzedam go nawet za 5000. To moje pierwsze auto i zjezdzilem nim kawal swiata. Co bedzie jak przestana do niego robic czesci?
Mam skrzynie 4, powyzej 95, 100 nie jezdze bo mnie glowa boli
Cztery biegi to za malo, ale chodzi super. To chyba jedyna rzecz, ktorej jesze nie dotknalem, jesli nie liczyc wymiany oleju.
Ciagle mi sie cos sypie. Zrobilem sforznie to znowy amortyzator albo jego mocowanie siadlo. Ogolnie polskie, krakowskie drogi wykanczaja mi zawieszenie bez litosci.
Nie robi mi roznicy czy jade w przod czy w tyl czy ogladam lsaki na chodniku. Zawsze rownie dobrze widac.
Przelacznikow poza tymi przy kierownicy nie uzywam, bo swiatla mam zapalone na stale. W reszte rzeczy trafiam. Jak dla mnie wystarczy, ale zona juz nie pojezdzi. Ech gdzie te czasy gdy prako robilo sie na zdezelowanym maluchu. Wtedy czlowiek docenial komfort tej kanciatej fury.
W lecie dmucha goracym w zimie zimnym. Zebym mu do d... wlazl nie bedzie lepiej. Ale jest rada. W zimie sweter i polar na grzbiet, w lecie okna na full i raczka za okno.
Mnie wystarcza, zona tez jest zadowolona. Fajnie sie w nim spi
Radia nie wlanczam, bo nie lubie jak sie musi przekrzykiwac z sailnikiem. Kiedys myslalem, zeby cos poprawic w tym wzgledzie, ale odpuscilem. Jak mnie juz bardzo denerwuje to jade 70.
benzyna 8,5 gaz 10 nie zaleznie czy w trasie czy w miescie. Tanio! Wchodzi tylo co maly diesel. Czesci tanie, przeglady sam wykonuje. InaczejnieJ koszt robocizny szybko przekroczyl by wartosc samochodu.
To chyba jego najwiekszy atut.
Jak juz wszystkie pierdoly ponaprawialem, to narazie MI (!) sie trzyma.
Jeszcze nigdy prze 5 lat mnie nie zawiodl. Objechalem nim srodkowe Wlochy, okrazylem ze dwa razy Polske. Trzeba trzymac reke na pulsie i jest dobrze.
FSO 1500 Sedan