Oceny FSO 1500 Sedan 1.6 77KM 57kW 1984-1991

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny FSO 1500 Sedan 1.6 77KM 57kW 1984-1991

~mark
Sedan 1.6 77KM 57kW
Mnie to auto pasuje ze względu na możliwość przeciążenia bez obawy o urwanie się czegokolwiek. Blachy gnijące, ale grube. Wszystko toporne,trwałe,łatwe w naprawie (nawet bez kanału) i niskie ceny nowych części. Można spokojnie korzystać ze stref zgniotu kontrolowanego innych, ale oni uważają na takie pojazdy, gdyż wiedzą co ich spotka w przypadku buuuuum. Warto założyć gaz, gdyż instalacja jest tania i bardzo poprawia ekonomie użytkowania...
~Dr.Patafian.
Sedan 1.6 77KM 57kW
Auto ma dusze,wymaga jednak częstego kontrolowania stanu poszczególnych jego układów,drobnych napraw,ale za to jazda,i te spojrzenia innych uczestników ruchu rekompensują wszystkie jego niedoskonałości,i ta prosta ponadczasowa linia nadwozia....
2,2
~pepuś
Sedan 1.6 77KM 57kW
Po przeróbce dobry na furmankę. Jako samochód - absolutnie przestarzały wyrób autopodobny z epoki PRL-u. Niebezpieczny dla użytkownika - np.w zimie pękły mi przewody hamulcowe ... Tylko dla nostalgicznych amatorów-kolekcjonerów o zacięciu majsterkowicza.
3,7
~kuba
Sedan 1.6 77KM 57kW
posiadam Faiata od 7 lat rocznik 84 poza wymiana silnika na polonezowski 1.6GLE oraz wymiana materialów eksploatacyjnych i elemetów podwozia ( drogi jakie mamy takie mamy) nic nie bylo robione blacharka jak na 22 lata trzyma sie swioetnie. Samochód obecnie troche przestarzaly ale za kwote 500zł nie ma co marudzic czesci tanie i bardzo latwo dostepne.
3,4
~martin.mct@xl.wp.pl
Sedan 1.6 77KM 57kW
na pewno lepszy od malucha. włorzyć gas i masz dużą fure, za małe pieniade a jak nie jest za bardzo rozjeb... to wystarczy go troche rozchulać i mozna powyprzedzać kilka europejczykow, (z kobietami za kierownicą oczywiscie ;o)
3,6
~Poldek
Sedan 1.6 77KM 57kW
Wiadomo że polonez strasznie szybko rdzewieje. Ten ma jeszcze cały garniturek i jak na ten wiek to bardzo dobrze. Bardzo mało bierze oleju. W przejściówce silnik był rakieta, ale karoserja cała zjedzona. Musiałem go sprzedać.
3,5
~goorek (goorek@hotmail.com)
Sedan 1.6 77KM 57kW
mimo duzego spalania, usterek i dla niektorych staromodnego wygladu(dla mnie jest super) to kocham mojego Elvisa bo jest super. polecam zadbane 125-ki najlpeiej z ins. gazowa byle dobra. auto super!!! W Fiacie sila!!!!!! pozdro dla wszystkich wlascicieli 125p.
3,5
~qwerty
Sedan 1.6 77KM 57kW
Tani wygodny samochod do codziennego przemieszczania sie na malym obszarze. Tani w utrzymaniu ale takze awaryjny.
~Jaro
Sedan 1.6 77KM 57kW
Dzieki modernizacjom :silnik,hamulce,zawieszenie i inne samochód ma charakter sportowy.Niejedno bmw sostawił z tyłu...
3,3
~Murek
Sedan 1.6 77KM 57kW
Auto się dobrze trzyma jak na swój wiek,rzadko się psuje,chcoiaż czasem szwankują klocki hamulcowe
FSO 1500 Sedan