Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

goorek (goorek@hotmail.com), 21 lat temu
Rok produkcji 1984
FSO 1500 Sedan 1.6 77KM 57kW 1984-1991 - Oceń swoje auto
mimo duzego spalania, usterek i dla niektorych staromodnego wygladu(dla mnie jest super) to kocham mojego Elvisa bo jest super. polecam zadbane 125-ki najlpeiej z ins. gazowa byle dobra. auto super!!! W Fiacie sila!!!!!! pozdro dla wszystkich wlascicieli 125p.
kultura pracy srednia - doyc glosno, elastycznosc niczego sobie - wiadomo ze to nie jakis 100 KM czy wiecej ale dla mnie wystarcza :-)))
biegi wchodza pewnie, nie wyskakuja - jest dobrze
no uklad sredni ale czego sie spodziewac po 23 letnim autku :-)))
widocznosc dobra, bez zastrzezen
nie jest zle:-)))
u mnie ogrzewanie po prostu dziala i to dobrze :-)
oj dla kierowcy(czyli dla wzrost powyzej 180)troche malo miejsca na nogi ale jak wsiadam do malucha do kumpla a pozniej do mojej maszyny to czyje sie jak w limuzynie :))) zero trzymania bocznego, ale tylna kanapa po prostu cudo!!!!
u mnie nie ma wyciszenia wszystko wyjalembo przeciekalo i sie zabieram za usuwanie korozji z wnetrza. ale jak bylo to bylo calkiem dobrze :-)))
no i tu sie zaczyna draamat. o ile w lecie elvis (bo tak go nazwalem) pali w miescie ok. 10 co jest jeszcze przeze mnie do zaakceptowania ze wzgledow finansowych to w zimie bylo zle: 15-20 l/100. to 20 bralo sie stad ze wiadomo jak jest - zima, tylni naped, no tzreba bylo troche poswirowac. ale i tak duzo. trasa w lecie ok 8 l.
biorac pod uwage cene 125 i 126 (ceny podobne) to: w maluchcu siedzisz jak w puszce, nie ma co porownac poza tym. elvis gora!!!
slabo pod tym wzgledem ale to chyba zalezy od modelu ale ogolnir nie jest good
tylko dwie powazne ustaerki - cieknacy silownik od sprzegla - skutek: niemoznosc wysprzeglenia auta :-)), i druga: padl palec rozdzielacza ale to chyba ze starosci, ustreka szybko usuenita :-))
FSO 1500 Sedan